شما اینجا هستید
اجتماعی » مشتزن گیلانی مرحله دوم سهمیه المپیک لیگ حرفه ای جهان را کسب کرد

به گزارش کاسپی نیوز، سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز یکشنبه گفت : امین قاسمی پور ملی پوش شایسته تیم ملی مشتزنی ایران ، در مرحله دوم رقابت های مشتزنی لیگ حرفه ای ستارگان جهان در روسیه به مصاف مشتزن یونانی رفت و توانست وی را شکست دهد و سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل را در این مرحله کسب کند .

سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این مشتزن شایسته گیلانی در وزن ۶۹ کیلوگرم عصر روز شنبه مقابل مشتزن یونانی قرار گرفت و موفق شد این حریف خود را شکست دهد و کمربند طلایی را کسب کند .

وی اظهار کرد : امین قاسمی پور در نخستین مبارزه خود مغلوب ماروبان آرایک آلمانی شده بود اما در دو مرحله دیگر باید به مصاف رقیبانش برود که در صورت پیروزی جواز شرکت در المپیک را کسب می کند .

وی ادامه داد : لیگ مشتزنی حرفه ای ستارگان جهان با حضور هشت مشتزن منتخب ۱۰ وزن جهان برگزار می شود و قهرمان هر وزن به المپیک راه می یابد .

وی بیان کرد : امین قاسمی پور از تجربه بالایی برخوردار است و این مشتزن شایسته گیلانی که سابقه حضور در المپیک ۲۰۱۲ را نیز دارد ، می تواند با برتری برابر رقبای خود در مراحل بعدی ، در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ نیز حضور یابد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی