شما اینجا هستید
اجتماعی » به تاخیر افتادن پروژه گاز ویشکاننک کار درستی نبوده است/از مجلس هشتم پیگیر گاز این دهستان بوده ام

به گزارش کاسپی نیوز، جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص اتفاقات پروژه گاز دهستان ویشکاننک اظهار کرد: پروژه گازرسانی به بخش سنگر شتاب خوبی گرفته است که انشاالله به توانیم تا پایان سال همه روستاهای سنگر رابه اتمام برسانیم .
کوچکی نژاد با بیان اینکه ویشکاننک یکی از مناطق بزرگ شهر ستان محسوب می شود اذعان کرد:  دو سال بود که خودم پیگیر گاز این دهستان بوده ام ،از وزیر هم در این خصوص نامه گرفته ایم و حتی در مجلس هشتم هم پیگیر گاز این دهستان بوده ایم .
وی افزود : این پروژه در حال به اتمام رسیدن می باشد و اینکه گفته شده در هفته دولت باید افتتاح شود،باید پیمانکار تمام کار ها را انجام دهد تا در فصل سرما مردم از نفت استفاده نکنند.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: نباید عدم هماهنگی بین مسئولین  باعث شود مردمی که می خواهند از خدمات نظام جمهوری برخوردار شوند خودشان را آماده کنند وبعد به آنها بگویند که در هفته دولت باید افتتاح شود.
کوچکی نژاد تاکید کرد : به تاخیر افتادن پروژه گاز دهستان ویشکاننک   کار درستی نبوده است و از همان اول می توانستند به پیمان کار بگویند بقیه کارها را انجام دهد و تنها افتتاح بمانند برای هفته دولت تا نگرانی مردم در این رابطه بر طرف شود.
وی در پایان گفت: به یقین بنده نیز تذکر خواهم داد تا در آینده شاهد اینگونه رفتارها نباشیم ./سنگر ما

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی