شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 11 , Tuesday - ساعت ۰۵:۴۳:۴۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > سیاسی
 • کد مطلب : 70523
 • ظریف در گفتگو با الجزیره:

  واشنگتن از توافق هسته ای خارج شود ایران نیز خارج خواهد شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  ایران همواره برای تحقق ثبات در منطقه تلاش می کند، اما عربستان و امارات این تلاش ها را نابود می کنند.

  وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد که اگر آمریکا از توافق هسته ای خارج بشود ما، هم گزینه خروج از توافق را در اختیار داریم و هم گزینه های دیگر.

   

  به گزارش شعاع مشرق، محمدجواد ظریف در گفتگو با الجزیره عنوان کرد: آمریکا اگر به توافق هسته ای پایبند باشد در موضع بهتری خواهد بود. اگر واشنگتن از توافق هسته ای خارج شود ایران نیز خارج خواهد شد.وی همچنین گفت: اگر آمریکا از توافق هسته ای خارج بشود ما، هم گزینه خروج از توافق را در اختیار داریم و هم گزینه های دیگر.

   

  وزیر خارجه ایران در خصوص عربستان تاکید کرد: ما آماده گفتگو با عربستان در خصوص اختلافات منطقه‌ای مان هستیم. سیاستهای ریاض در قبال قطر مثبت نیست و ما از میانجیگری کویت در این خصوص حمایت می کنیم. ایران همواره برای تحقق ثبات در منطقه تلاش می کند، اما عربستان و امارات این تلاش ها را نابود می کنند.

   

  ظریف عنوان کرد: عربستان باید به صادر کردن تروریسم و تفکرات تندرو پایان دهد.لازم به ذکر است شبکه الجزیره ابتدا اعلام کرده بود محمد جواد ظریف در گفتگو با این شبکه عنوان کرده که اگر آمریکا از برجام خارج شود ایران نیز خارج می شود که ساعتی بعد آنرا اصلاح کرد./مهر

  برچسب ها :
  کانال تلگرام