شعاع مشرق

امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 26 , Wednesday - ساعت ۰۴:۰۰:۲۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ مهر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹
 • شما اینجا هستید : یادداشت
 • کد مطلب : 70980
 • شور عظیم و سکوت مرگبار

  Print Friendly, PDF & Email
    

  وقتی اسارت و شهادت بزرگمرد ایرانی بدست عناصر خودسر و خوائج زمان از رسانه ها پخش شد هیجان و احساس غریبی به هر انسانی اعم از هر قوم ،نژاد و کشوری دست میدهد.

  وقتی اسارت و شهادت بزرگمرد ایرانی بدست عناصر خودسر و خوائج زمان از رسانه ها پخش شد هیجان و احساس غریبی به هر انسانی اعم از هر قوم ،نژاد و کشوری دست میدهد. جنایتکارانی که به فرموده  قرآن کریم  “اولئک کالانعام بل هم اضل” ( آنان مثل چهارپایانند بلکه پست تر). سوره اعراف آیه ۱۷۹

  تشییع پیکر شهید محسن حججی با جمعیت پر شور و عظیم مردم از قشرهای مختلف همراه شد. بطوریکه این شور و شعور همراه با بصیرت مردم غیرقابل وصف و انکار ناپذیر است . ما نمایندگان مردم شهید پرور استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، ضمن آرزوی صبر برای آن خانواده بزرگوار ، بویژه پدر، مادر و همسر شهید از مردم فهیم این مرز و بوم قدردانی نموده و از سکوت مرگبار رسانه های معاند فارسی زبان خارج از کشور (B.B.C  ،VOA….) که ادعای  حمایت آنان از حقوق  بشر گوش فلک را کر نموده ، انتقاد داریم که حتی یک ثانیه از این مراسم پرشکوه را پخش ننموده اند. به فرموده سالار آزادگان آقا ابا عبدالله الحسین (ع): به این مدعیان دروغین باید گفت اگر دین ندارید آزاده باشید.

  و سوال ملت شریف ایران از شما اینست که سکوت شما نشانه چیست ؟i  ترس و واهمه شما از گتمان حقایق چیست ؟i

  مجمع نمایندگان مردم شریف استان گیلان در مجلس شورای اسلامی

  برچسب ها :
  کانال تلگرام
  آخرین ارسال ها
 • شور عظیم و سکوت مرگبار