شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 24 , Monday - ساعت ۰۷:۲۵:۱۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 72074
 • مدیر کل زندان های گیلان:

  لزوم افزایش علاقه و انگیزه اشتغال در زندانیان با برنامه ها و تحولات جدید در زندان ها

  Print Friendly, PDF & Email
    

  در راستای نظارت بر برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان لاهیجان، سید حمید حسینی مدیر کل زندان های گیلان به همراه روسای واحدهای ستادی از زندان لاهیجان بازدید کرد.

  به گزارش روابط عمومی اقدامات تامینی و تربیتی زندان های گیلان، در راستای نظارت بر برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان لاهیجان، سید حمید حسینی مدیر کل زندان های گیلان به همراه روسای واحدهای ستادی از زندان لاهیجان بازدید کرد.

  سید حمید حسینی مدیر کل زندان های گیلان در حاشیه این بازدید، سیاست های کلان سازمان زندانها و تاکیدات ریاست سازمان را در خصوص برنامه های اشتغال، تکیه گاه محکمی برای تحول بنیادین اشتغال زندانیان دانست و اظهارکرد: آموزش صحیح برنامه های علمی و عملی در حوزه اشتغال برای گروه هدف با در نظر گرفتن شاخص های کمیت و کیفیت در این بخش می تواند علاوه بر رشد و ایجاد کارگاه های اشتغال در زندانها بعد از استخلاص نیز پاسخگوی نیازهای جامعه و خانواده آنان باشد.

  وی خواستار برنامه هایی شد که بتواند علاقه و انگیزه زندانیان را به اشتغال افزایش دهد و بیان کرد: ایجاد برنامه ها و تحولات جدید در این زمینه باعث می شود تا زندانی وقت خود را به بطالت سپری نکند و نیز این امر باعث تغییر ساختار اجتماعی وی در کنار سایر برنامه های فرهنگی خواهد شد.

  وی افزود: افزایش تولیدات زندان و توسعه آن با محوریت حمایت از اشتغال زندانیان و همچنین استفاده از ظرفیتهای موجود و دگرگون کردن این مسیر با ایجاد فضایی باز می تواند جهشی موثر برای جذب منابع جدید، مفید و اثر بخش باشد.

  درادامه سید حمید حسینی با حضور در میان زندانیان درخصوص مسائل رفاهی، قضایی، آموزشی، بهداشتی و اشتغال با آنان گفتگو کرد و از نزدیک در ارتباط با روند اجرای تحمل کیفر آنان مطلع شد و دستورات لازم را صادر کرد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام