شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 24 , Monday - ساعت ۰۶:۴۹:۲۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 72116
 • استاندار گیلان:

  برای ساخت جامعه سالم و پویا همه دستگاه‌ها مکلف به تعامل با پلیس هستند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  دکتر مصطفی سالاری در همایش راهوران محله با حضور فرمانده انتظامی استان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران محله‌های استان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت:‌ برای ساخت جامعه سالم و پویا همه دستگاه‌ها مکلف به تعامل با نیروی انتظامی هستند.

  دکتر مصطفی سالاری در همایش راهوران محله با حضور فرمانده انتظامی استان، فرمانداران، بخشداران و دهیاران محله‌های استان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت:‌ برای ساخت جامعه سالم و پویا همه دستگاه‌ها مکلف به تعامل با نیروی انتظامی هستند.


  وی با بیان اینکه هر کس باید سهم خودش در مشارکت عمومی برای کاهش حوادث رانندگی را بشناسند و به وظیفه خود در این مورد عمل کند، تصریح کرد: موضوع حوادث رانندگی به یک دغدغه و مسئله جدی برای مدیران ارشد نظام و مردم تبدیل شده است.
  استاندار گیلان با اشاره به اینکه شناخت دقیق پراکندگی تصادفات و شناسایی همه محورهای حادثه‌خیز استان از اقدامات مفید در راستای کاهش حوادث به شمار می روند، خاطرنشان کرد:‌ بررسی دقیق، جامع و علمی اولین قدم برای حل کردن این بحران تلقی می شود.
  دکتر مصطفی سالاری با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از نارسایی‌ها در حوزه جاده‌ها به مباحث زیرساختی و عمرانی مربوط می‌شوند، اظهار داشت: شهروندان استان مطالبات ملموسی در مورد مسائل عمرانی دارند.
  وی با اشاره به انتظارات بالای استانداری از دهیاران برای حل نواقض موجود در معابر روستایی، بیان داشت:‌ ارتقای شاخص های مختلف عمومی به کمک عوارض مستقیم و یا حضور غیرمستقیم دستگاه‌های مختلف از مسئولیت‌های دهیاران است.
  استاندار گیلان بهبود شرایط اقتصادی و افزایش فرصت های شغلی را برای کند کردن روند مهاجرت از روستاها به شهرها حیاتی توصیف کرد و افزود: زیباسازی محله‌ها و ایجاد شور و نشاظ عمومی در روستاها از فعالیت‌های موثر برای افزایش اشتیاق زندگی در روستاها محسوب می شود.
  دکتر سالاری با اشاره به اینکه باید از همه فرصت های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی برای ارتقا سطح آگاهی و نشاط در روستاها استفاده شود، خاطرنشان کرد: پیوند با مردم، پویاترشدن آموزش ترافیک را به دنبال خواهد داشت.
  استاندار گیلان توجه ویژه به مدارس را از اولویت‌های آموزشی در زمینه ترافیک و حمل و نقل دانست و اضافه کرد: باید به کمک شیوه های به روز و مدرن آموزشی، نوجوانان را از همین حالا به اجرای دقیق قوانین ترغیب کنیم.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام