شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 24 , Monday - ساعت ۰۶:۴۸:۴۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
 • شما اینجا هستید : ویژه
 • کد مطلب : 72120
 • فرمانده انتظامی استان گیلان:

  تلاش برای اصلاح فرهنگ ترافیکی باید از خود مردم آغاز شود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  سردار محمدرضا اسحاقی در همایش راهوران محله که با حضور فرمانداران، بخشداران و دهیاران در استانداری گیلان برگزار شد.

  سردار محمدرضا اسحاقی در همایش راهوران محله که با حضور فرمانداران، بخشداران و دهیاران در استانداری گیلان برگزار شد.

  با بیان اینکه ارتباط مستقیم و بی واسطه با مردم، موجب افزایش احترام به قوانین خواهد شد، اظهار داشت:‌ تعهد دهیاران می‌تواند به بسیج شدن مردم برای مقابله با سوانح و حوادث جاده‌ای منجر شود.
  این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه ۱۱ درصد از راه های روستایی کشور سهم استان گیلان هستند، تصریح کرد: ایجاد ناوگان حمل و نقل عمومی در روستاها برای کاهش استفاده از موتورسیکلت‌ها و خودروهای تک سرنشین حادثه ساز مفید خواهد بود.
  وی آموزش همگانی را از کلیدهای رسیدن به جامعه قانون‌مند دانست و اضافه کرد: بالا رفتن سطح آگاهی عمومی بسیاری از حوادث را کاهش خواهد داد.
  فرمانده انتظامی استان گیلان، اختصاص اعتبار برای ساماندهی راه های روستایی را ضروری عنوان کرد و افزود: احداث ۱۴ ایستگاه پلیس راه روستایی از اقدامات جدی پلیس استان برای مقابله با حوادث در راه های روستایی بوده است.
  سردار اسحاقی با تاکید بر اینکه تلاش برای اصلاح فرهنگ ترافیکی باید از خود مردم آغاز شود، خاطرنشان کرد:‌ دهیاران به خاطر ارتباط با بدنه مردم می‌توانند نقش موثری در این زمینه داشته باشند.
  این مقام ارشد انتظامی با اشاره به لزوم جلوگیری از افزایش بروز حوادث رانندگی در استان، تصریح کرد:‌ هر حادثه، ممکن است زندگی چند خانواده را مختل کند و آسایش جامعه را به مخاطره بیاندازد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام