شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 24 , Monday - ساعت ۰۷:۳۲:۰۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
 • شما اینجا هستید : ویژه
 • کد مطلب : 72176
 • معاون ستاد جوانان دكتر روحاني در گيلان:

  بخشنامه ی استاندار محترم گیلان در استفاده از مدیران جوان در عرصه های مدیریتی، اقدامی قابل ستایش است

  Print Friendly, PDF & Email
    

  کیارش اخوان، معاون مراسمات ورویداد ها ستاد جوانان دکتر روحانی در گیلان گفت: بخشنامه ی استاندار گیلان در استفاده از مدیران جوان در عرصه های مدیریتی اقدامی قابل ستایش است.

  کیارش اخوان، معاون مراسمات ورویداد ها ستاد جوانان دکتر روحانی در گیلان گفت: بخشنامه ی استاندار گیلان در استفاده از مدیران جوان در عرصه های مدیریتی اقدامی قابل ستایش است.


  این فعال دانشجویی افزود: با توجه به اینکه استفاده از جوانان و بانوان حلقه ی مفقوده سیستم مدیریتی استان است، این اقدام می تواند در تربیت نسل بعدی مدیریت کشور مفید و مؤثر واقع شود.
  رئیس ستاد انتخاباتی دانشجویان لیست امید مجلس اضافه کرد: استفاده از دانشجویان و نخبگان در ادارات و بازکردن میدان کسب تجربه به روی آنها می تواند موجب تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و شکوفایی استعداد جوانان شود.
  وی خاطرنشان کرد: انتصاب مشاور استاندار گیلان در امور جوانان را به فال نیک میگیریم و انتظار می رود کارگروه انتصاب مدیران جوان فعالیت جدی خود را دنبال کند و مدیران کل و فرمانداران استان توجه ویژه ای به این
  مقوله مبذول فرمایند.
  مسئول دانشجویان ستاد جوانان اصلاح طلب استان افزود: استفاده از بانوان و جوانان در استان گیلان در دولت یازدهم قابل توجه نبوده و فرصت بروز استعدادها به جوانان این سرزمین داه نشده است و انتظار می رود استاندار نخبه و حقوقدان گیلان به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشد.
  کیارش اخوان با اشاره به اینکه تلاشهای جوانان استان گیلان و همچنین تشکل های دانشجویی در ایام انتخابات قابل کتمان نیست، تأکید کرد: تشکل های دانشجویی برای ارائه ی کارکرد مثبت نیاز به حمایت دارند چون تشکل های دانشجویی محل پرورش نیروهای مستعد، کارآمد و نخبه است.
  وی افزود: در گذشته نیروهای جوانان و دانشجویان در تشکل ها فعالیت می کردند و سپس به احزاب می پیوستند و انتظار می رود برای یک کادرسازی صحیح این روند سیستماتیک ادامه پیدا کند
  مسئول دانشجویان ستاد جوانان اصلاح طلب استان گیلان در پایان گفت: با توجه به نقش موثری که جوانان در شهرستان های استان ایفا کردند، این انتظار می رود که روند جوانگرایی تنها به ادارات کل و مرکز استاتن محدود نشود و در شهرستان ها نیز از جوانان شایسته استفاده شود.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام