شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 24 , Monday - ساعت ۰۷:۱۴:۵۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 72203
 • همزمان با هفته ملی کودک برگزار می شود؛

  کارگاه تفسیر نقاشی کودک، پخش فیلم سینمایی تتل و راز صندوقچه، آموزش بهداشتی به کودکان و ویزیت رایگان توسط پزشک اطفال

  Print Friendly, PDF & Email
    

  به مناسبت هفته ملی کودک عصر روز سه شنبه هجدهم مهرماه، نمایشگاه کارگاه نقاشی کودک در سرای محله معلم واقع در استادسرا خیابان مهر شریف به همت شهرداری منطقه یک برگزار شد.

  کارگاه تفسیر نقاشی کودک، پخش فیلم سینمایی تتل و راز صندوقچه، آموزش بهداشتی به کودکان و ویزیت رایگان توسط پزشک اطفال همزمان با هفته ملی کودک همزمان با هفته ملی کودک در سرای محله معلم برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، به مناسبت هفته ملی کودک عصر روز سه شنبه هجدهم مهرماه، نمایشگاه کارگاه نقاشی کودک در سرای محله معلم واقع در استادسرا خیابان مهر شریف به همت شهرداری منطقه یک برگزار شد. این کارگاه با برنامه هایی چون نقاشی و رنگ آمیزی بر دیوار، قصه گویی و بازیهای جمعی با مشارکت موسسه خانه بازی و خلاقیت شاخه زیتون صورت پذیرفت.
  بخش داستان گویی و بازی های مشارکتی با هدف ارتقا مهارتهای حرکتی است که در این بازیها کودکان نه تنها شنونده قصه بلکه با استفاده از توانایی های ذهنی خود به خلق کارکتر قصه پرداخته و خود نقش آفرین قصه ها می شوند.
  بنابر این گزارش گلکاری باغچه سرای معلم با هدف ارتباط بچه ها و ایجاد احساس مسئولیت در حفظ و نگهداشت محیط زیست و ارتقا حقوق شهروندی از دیگر برنامه های اجرا شده در این روز بود.
  روابط عمومی شهرداری منطقه یک از برگزاری کارگاه تفسیر نقاشی کودک، پخش فیلم سینمایی تتل و راز صندوقچه و نیز آموزش بهداشتی به کودکان و ویزیت رایگان توسط پزشک اطفال با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی در سرای محله، روز پنجشنبه ۲۰ مهر همزمان با هفته ملی کودک خبر داد.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام