شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 24 , Monday - ساعت ۰۶:۵۰:۲۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 72226
 • آغاز رقابتهای بسکتبال لیگ بانوان بزرگسال کشور در رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

   دور برگشت رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ دسته اول بانوان بزرگسال کشور از روز چهارشنبه در رشت آغاز شد.

  دور برگشت رقابت های بسکتبال قهرمانی لیگ دسته اول بانوان بزرگسال کشور از روز چهارشنبه در رشت آغاز شد.

  به گزارش شعاع مشرق، در این دوره از رقابت ها ، تیمهای بسکتبال بانوان هیات گیلان ، سپنتا تهران ، نفت مسجد سلیمان ، رهپویان بندرعباس و سفیر آفتاب پارس به صورت متمرکز با هم رقابت می کنند.
  در دیدار اول این دوره از رقابتها، تیمهای بسکتبال بانوان گیلان و نفت مسجد سلیمان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال بانوان گیلان با نتیجه ۳۷ بر ۳۲ حریف خود را شکست داد.
  تیم بسکتبال بانوان گیلان که در دور رفت این رقابتها، در هر چهار مسابقه خود متحمل شکست شده بود ، در این بازی برتر از حریفش ظاهر شد و دور برگشت این رقابتها را با پیروزی آغاز کرد.
  دور برگشت از رقابتهای بسکتبال قهرمانی لیگ دسته اول بانوان بزرگسال کشور ، به مدت سه روز در سالن اختصاصی بسکتبال مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره رشت ادامه خواهد یافت.
  در پایان دور رفت این رقابتها نیز ، تیم بسکتبال سپنتا تهران در رتبه اول قرار گرفت، تیمهای نفت مسجد سلیمان و سفیر آفتاب پارس به ترتیب دوم و سوم شدند ، تیمهای رهپویان بندرعباس و گیلان نیز در رتبه های چهارم و پنحم قرار گرفتند.
  رقابتهای بسکتبال قهرمانی لیگ دسته اول بانوان بزگسال کشور با حضور ۱۰ تیم در ۲ گروه پنج تیمی به صورت رفت و برگشت و متمرکز برگزار می شود.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام