شعاع مشرق

امروز : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , September 26 , Wednesday - ساعت ۰۴:۳۴:۰۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ مهر, ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۶
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 72266
 • نسخه جدید تلگرام با امکانات جذابی مانند اشتراک‌گذاری لوکیشن منتشر شد!

  Print Friendly, PDF & Email
    

  آپدیت تلگرام ۴٫۴ به صورت رسمی منتشر شد، به موجب این آپدیت قابلیت های جدیدی مثل لایو لوکیشن (Live Location)، مدیاپلیر جدید، پشتیبانی از زبان های بیشتر و یک پلتفرم ترجمه اختصاصی به تلگرام اضافه شده‌اند.

  آپدیت تلگرام ۴٫۴ به صورت رسمی منتشر شد، به موجب این آپدیت قابلیت های جدیدی مثل لایو لوکیشن (Live Location)، مدیاپلیر جدید، پشتیبانی از زبان های بیشتر و یک پلتفرم ترجمه اختصاصی به تلگرام اضافه شده‌اند.

  قابلیت های جدید آپدیت تلگرام ۴٫۴

  اصلی ترین قابلیت های جدیدی که با نصب آپدیت تلگرام ۴٫۴ در اختیار کاربران قرار می‌گیرند شامل مواردی همچون امکان اشتراک گذاری موقعیت مکانی به صورت زنده (لایو لوکیشن)، امکان استفاده از مدیاپلیر جدید، پشتیبانی از زبان های بیشتر و ارائه پلتفرم اختصاصی ترجمه، امکان مخفی کردن آرشیو چت سوپر گروه ها از دید اعضای جدید و مشخص شدن پیام ادمین در گروه های بزرگ می‌شود که در ادامه هر یک از این موارد را دقیق تر خدمتتان معرفی می‌کنیم.

   

  لایو لوکیشن (Live Location) یا اشتراک گذاری زنده موقعیت مکانی

  لایو لوکیشن یا Live Location یکی از جالب ترین ویژگی هایی است که با آپدیت تلگرام ۴٫۴  در اختیارتان قرار می‌گیرد. به موجب این قابلیت شما می‌توانید موقعیت مکانی خود را به صورت زنده بر روی یک نقشه با سایر کاربران تلگرام اشتراک گذاری کنید. بدین ترتیب آن ها می‌توانند به صورت کامل موقعیت مکانی شما را در هر لحظه بر روی نقشه مشاهده کنند. برای اشتراک گذاری زنده موقعیت مکانی در تلگرام ۴٫۴ آپشن های زمانی ۱۵ دقیقه ای، ۱ ساعته و ۸ ساعته در نظر گرفته شده است.

  نمایشگر ویدیو

  اشتراک گذاری زنده موقعیت مکانی یا قابلیت لایو لوکیشن (Live Location) فقط مخصوص گفتگوهای انفرادی نیست، بلکه کاربران می‌توانند با استفاده از این ویژگی موقعیت مکانی خود را در گروه ها هم اشتراک گذاری کنند.

   

  مدیاپلیر جدید

  تغییر دومی که به موجب آپدیت تلگرام ۴٫۴ ایجاد می‌شود مربوط به مدیاپلیر جدید آن است. تلگرام به صورت کامل طراحی مدیاپلیر داخلی خود را از نو انجام داده و بستر مناسب تری را برای پخش فایل های موزیک با فرمت های مختلف در آپدیت جدید پیام رسان خود ایجاد کرده است. تلگرام از کاربران خواسته تا برای دسترسی به چند دمو به کانال @cctracks مراجعه کنند از موزیک های رایگانی که در این کانال به صورت دمو منتشر شده استفاده به عمل آورند.

   

  نمایشگر ویدیو

  پشتیبانی از زبان های بیشتر و پلتفرم ترجمه

  با آپدیت تلگرام ۴٫۴ زبان های بیشتری هم توسط آن پشتیبانی می‌شوند. زبان هایی مثل فرانسوی، اندونزیایی، مالایایی، روسی و اوکراینی از زبان های جدیدی هستند که در تلگرام ۴٫۴ قابل پشتیبانی خواهند بود. جالب است بدانید که تلگرام در وبلاگ رسمی خود اشاره کرده که در آینده نزدیک پشتیبانی از زبان های دیگری از جمله فارسی (Persian) هم به اپلیکیشن پیام رسان محبوب آن اضافه خواهد شد. بنابراین هنوز خبری از زبان فارسی رایگان در تلگرام وجود ندارد.

   

  آپدیت تلگرام 4.4 منتشر شد؛ لایو لوکیشن، مدیاپلیر جدید و غیره

   

  اما علاوه بر پشتیبانی از زبان های بیشتر، آپدیت تلگرام ۴٫۴ یک پلتفرم ترجمه جالب را هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این پلتفرم اختصاصی کاربران می‌توانند برای ترجمه عبارات و گزینه های مختلف تلگرام به زبان مادری خود پیشنهاد‌هایشان را ثبت کنند و سایر کاربران هم به پیشنهادات ثبت شده رأی دهند. نهایتا به این صورت بهترین حالت ترجمه در تلگرام به زبان های مختلف ایجاد می‌شود.

  مخفی کردن آرشیو چت سوپر گروه ها از دید اعضای جدید

  اگر ادمین یک سوپر گروه هستید، با آپدیت تلگرام ۴٫۴ می‌توانید از قابلیت مخفی کردن آرشیو چت گروه از دید اعضای جدید استفاده کنید. به موجب این قابلیت شما می‌توانید تنظیمات سوپر گروه خود را به گونه ای انجام دهید که اعضای جدید گروه قادر به مشاهده چت های قبلی کاربران در آن نباشند.

   

  آپدیت تلگرام 4.4 منتشر شد؛ لایو لوکیشن، مدیاپلیر جدید و غیره

  مشخص شدن پیام ادمین در گروه های بزرگ

  ویژگی بعدی که در آپدیت تلگرام ۴٫۴  ارائه شده مربوط به مشخص شدن پیام های ادمین ها در چت های گروهی می‌شود. بدین منظور در گوشه سمت راست و بالای پیام ادمین ها عبارت “admin” نمایش داده می‌شود و بدین صورت سایر کاربران گروه می‌توانند پیام های ادمین را از سایر اعضا تشخیص دهند.

  آپدیت تلگرام 4.4 منتشر شد؛ لایو لوکیشن، مدیاپلیر جدید و غیره

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام