شعاع مشرق

امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , November 17 , Saturday - ساعت ۱۶:۵۱:۲۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۳
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی
 • کد مطلب : 79770
 • پیام تبریک فرماندار بندرانزلی به مناسبت روز دانشجو

  Print Friendly, PDF & Email
    

  دکتر میر شمس مومنی زاده در پیامی ۱۶ آذرماه، روز دانشجو را به دانشجویان و اساتید دانشگاه های شهرستان بندرانزلی تبریک گفت.

  دکتر میر شمس مومنی زاده در پیامی ۱۶ آذرماه، روز دانشجو را به دانشجویان و اساتید دانشگاه های شهرستان بندرانزلی تبریک گفت.
  به گزارش شعاع مشرق، دکتر میر شمس مومنی زاده در پیامی ۱۶آذرماه، روز دانشجو را به دانشجویان و اساتید دانشگاه های شهرستان بندرانزلی تبریک گفت.

  در متن این پیام آمده است:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  آذرماه به عنوان فصلی ماندگار در تاریخ سیاسی میهن اسلامی نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه، رشادت دانشجویانی را یاد آور می شود که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کرده و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رساندند.

  نام پرمحتوای دانشجو، تحرکی در راستای سربلندی سرزمین عاشقان و شهدا را یاد آور می شود که سر مقصد آن عزت، شرافت، بالندگی، نشاط و دستاوردهای علمی است که حتی دشمنان ما نیز در برابر توان علمی دانشجویان ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده اند.

  باید آفرین گفت به جوانان متعهد و سخت کوش ایران زمین که پس از همراهی انقلاب تا به ثمر رسیدن آن در سال ۵۷ ، دوران هشت سال دفاع مقدس را نیز با سرافرازی پشت سر گذاشته و امروزه نیز قله های علمی را یکی پس از دیگری فتح می نمایند.

  اینجانب بر خود لازم می دانم این روز تاریخی را که در حقیقت نمادی از اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی مهمی در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته، به تمامی دانشجویانی که مسیر دانشجویی و پویایی و کمال را تارسیدن به قله های رفیع بالندگی و رشد طی می کنند، تبریک گفته و توفیق و سلامتی روز افزون این عزیزان را از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام