شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 11 , Tuesday - ساعت ۰۵:۳۵:۰۸

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > سیاسی
 • کد مطلب : 80568
 • واکنش سیدحسن خمینی درباره اعتبار ۷۱ میلیاردی موسسه نشر آثار امام در بودجه ۹۷

  Print Friendly, PDF & Email
    

  در پی طرح برخی انتقادات و شبهات نسبت به بودجه مجموعه‌های تحت نظر یادگار گرامی امام، حجت‌الاسلام سید حسن خمینی در این خصوص نکاتی را بیان کرد.

  در پی طرح برخی انتقادات و شبهات نسبت به بودجه مجموعه‌های تحت نظر یادگار گرامی امام، حجت‌الاسلام سید حسن خمینی در این خصوص نکاتی را بیان کرد.

   حجت‌الاسلام سید حسن خمینی در واکنش به انتقادهای مطرح شده در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
  از روزی که رییس جمهور محترم بودجه را به مجلس تقدیم داشت نقدهایی از این امر در فضای مجازی منتشر شد و بخشی از آن هم متوجه بودجه‌ای بود که به چند موسسه که به نوعی زیر نظر من اداره می‌شوند، اختصاص داشت. این چند سطر را می‌خواستم همان موقع بنویسم ولی به ذهنم رسید پس از آنکه فضا اندکی آرامش یافت این مطلب را با شما در میان بگذارم.
  نخست؛ اینکه آنچه به مجموعه ما تعلق می‌گیرد در منظر همه شماست، یک گام بلند به جلوست. هر چه بیشتر شفافیت صورت پذیرد سلامت بیشتر می شود و اینکه نقدها و تخطئه های دوستان امکان بازگویی می یابد پدیده ای مبارک است. ممکن است چند نفری مرا بنوازند ولی شک نداشته باشیم که این مسیر به سلامت سیستم می انجامد و امثال من را نیز از خطا و خطر مصون می‌دارد. مسئولیت محتاج نظارت یکایک مردم است و به همین جهت حتی اگر تلخی هم کردید امیدوارم نرنجم و دیگران هم نرنجند.

  دوم اینکه دوستی به من پیشنهاد کرده بود که با ۵٪؜ بودجه، سایت موسسه را مدیریت کند. از ایشان می‌خواهم حتما پس از اطلاع از جزییات آنچه در مجموعه پرتال در حال انجام است، نظر خود را به من بدهند. مطمئن باشید اگر در بخشی زیاده‌روی شده باشد جلوی آن را خواهیم گرفت.
  و بخش آخر که از گفتنش لذت نمی‌برم آنکه، لازم است دوستان عزیز بدانید من و اعضاى بیت امام تا کنون از موسسه و حرم امام حقوق نگرفته ایم و ریالی از این بودجه جز در مسیر اهداف عمومی خرج نمی شود و ذره ای از آن به مصرف شخصی نمی رسد و دولت هاى مختلف و نهادهاى نظارتى با سلایق متفاوت همواره بر مصرف این بودجه ها نظارت داشته اند. ممکن است کسی با اختصاص بودجه ای به یکی از حوزه های مختلف موافق نباشد ولی مطمئن باشید هزینه شخصی در این میان وجود ندارد.
  امید است پاسخ دوستان در این موضوع راهگشا باشد.

  منبع: پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام