شعاع مشرق

امروز : جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , October 19 , Friday - ساعت ۰۶:۰۸:۱۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > سیاسی
 • کد مطلب : 81109
 • نیم نگاهی به اظهارات سالاری درباره مین و خمپاره؛

  آقای استاندار اینجا گیلان است نه تگزاس!

  Print Friendly, PDF & Email
    

  انتصاب سالاری به عنوان استاندار گیلان با حواشی زیادی همراه بود؛ یکی از مواردی که قریب به اتفاق نمایندگان به آن اعتراض داشتند "غیر بومی" بودن و عدم آشنایی وی با استان بود.

  انتصاب سالاری به عنوان استاندار گیلان با حواشی زیادی همراه بود؛ یکی از مواردی که قریب به اتفاق نمایندگان به آن اعتراض داشتند “غیر بومی” بودن و عدم آشنایی وی با استان بود.

  پس از گذشت حدود سه ماه از انتصاب سالاری حرف های عجیبی از این استاندار جوان به گوش می رسد؛ سالاری در تازه ترین اظهارات خود در جلسه‌ی کارگروه رفع موانع تولید استان، گیلان را به یک میدان نبرد تشبیه کرده است!

   

  “در این استان بر سر مدیران آتش، زیرپای آنان مین، در مقابل آنان آب، در اطراف کمین دشمن و از پشت نیز ممکن است ستون پنجم آسیب وارد کند و در این فضا، همه ی خطرات وجود دارد”

  “در چنین فضایی دشمن هم از جنس خودمان است؛ در این فضا دشمن در مقابل حضور ندارد بلکه در کنار ماست.”

  این صحبت ها که از پیش روی شما گذشت، مربوط به جلسات داستان نویسی و یا فیلمنامه خوانی نیست، از دیالوگ های فیلم های حماسی  نیز برداشت نشده است! اینها صحبت های استاندار گیلان در جلسه‌ی کارگروه رفع موانع تولید استان است!

  نوع دیالوگ های استاندار جدید گیلان و مبالغه گفتاری وی شما را در شرایط خاصی قرار می دهد. کافیست که چشمانتان را کمی ببندید و این متون را مرور کنید. آنچه که از گفته های سالاری بر می آید اینست که وی این استان را با مناطق نا امن منطقه و یا ایالت های پر جرم و جنایت آمریکا اشتباه گرفته است.

  سخنرانی در این ایام که محیط زیست، کشاورزی و صنایع استان گیلان حال و روز خوبی ندارد راه حل مناسبی نبوده و تشبیه استان گیلان هم به میدان نبرد از میزان پاسخگویی استاندار گیلان در آینده ای نزدیک نخواهد کاست.

   

  به نظر می رسد مصطفی سالاری برخلاف ادعاهای خود پیش از ورود به گیلان شناخت زیادی از این استان نداشته است که پس از گذشت چند ماه در جلسه‌ی کارگروه رفع موانع تولید استان به جای رفع مشکلات به ایراد چنین نطقی می پردازد.

  پیشنهاد می شود که این استاندار جوان به جای ترسیم خطوط جبهه کمی بر چاشنی عمل افزوده و با استفاده از ابزار غیر جنگی فکری به حال اوضاع نا به سامان استان نماید تا مردم خروجی فعالیت های وی و مجموعه مدیرانش را در جبهه اقتصاد لمس کنند.

  متن های مربوط به استاندار گیلان از پرتال استانداری گیلان برداشت شده است.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام