شعاع مشرق

امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 20 , Sunday - ساعت ۱۵:۲۰:۱۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۰
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > فرهنگی > ویژه
 • کد مطلب : 81306
 • دبیر جشنواره ملی مطوعات خبر داد؛

  فراخوان بخش ویژه “شهر خلاق و اقتصاد پایدار” جشنواره ملی مطبوعات

  Print Friendly, PDF & Email
    

  دکتر امیرحسین بازیار، دبیر جشنواره ملی مطبوعات: بخش ویژه برگزاری نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی مبارزه با مفاسد اقتصادی با همکاری شهرداری رشت و با موضوع شهر خلاق و اقتصاد پایدار برگزار می‌شود.

  دکتر امیرحسین بازیار، دبیر جشنواره ملی مطبوعات: بخش ویژه برگزاری نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی مبارزه با مفاسد اقتصادی با همکاری شهرداری رشت و با موضوع شهر خلاق و اقتصاد پایدار برگزار می‌شود.

  دکتر امیرحسین بازیار با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی، اظهار کرد: این جشنواره دهه سوم دی‌ماه در رشت برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه داوران جشنواره از اساتید علوم ارتباطات دانشگاه‌های تهران هستند، افزود: دکتر محمدمهدی انصاری عضو هیئت علمی دانشگاه علامه دبیر علمی و مسئول کمیته داوران جشنواره است.

  دبیر جشنواره ملی مطبوعات گفت: بخش ویژه برگزاری نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی مبارزه با مفاسد اقتصادی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت و با موضوع شهر خلاق و اقتصاد پایدار برگزار می‌شود.

  دکتر بازیار خاطرنشان کرد: ۱۰ دی‌ماه ۹۶ آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

  وی با بیان اینکه بیش از ۹۰۰ اثر تا کنون به دبیرخانه جشنواره از سراسر کشور ارسال شده است، اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه استان گیلان قائم‌مقام جشنواره ملی مطبوعات مذکور است.

  عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی اشاعه و ترویج آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی از طریق رسانه‌های مجازی و مکتوب، گسترش فعالیت‌های مطالبه‌گرانه رسانه‌ای در حوزه سلامت اقتصادی و تقدیر از فعالان حوزه اقتصادی رسانه‌های مجازی و مکتوب را از اهداف برگزاری این جشنواره ملی مطبوعات عنوان کرد‌.

  بازیار تصریح کرد: جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی در دو بخش مطبوعات و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی برگزار می‌شود و در بخش مطبوعات، شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های سرمقاله، خبر، گزارش، یادداشت، عکس، مصاحبه و تیتر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

  وی افزود: در بخش خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری و تحلیلی شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در بخش‌های خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس و خبر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

  دبیر جشنواره ملی مطبوعات با بیان اینکه وب‌سایت جشنواره در آستانه روز خبرنگار رونمایی می‌شود، گفت: اصحاب رسانه آثار خود را به نشانی دبیرخانه به آدرس گیلان، رشت، ابتدای شهرک امام خمینی (ره)، حمیدیان، جنب سپاه قدس گیلان، ساختمان اقشار و متخصصین، طبقه سوم، سازمان بسیج رسانه استان گیلان و یا از طریق پست الکترونیکی‌ basij.resane.gilan@chmail.ir ارسال کنند.

  منبع: خبرگزاری اقصادی ایران

  برچسب ها :
  کانال تلگرام