شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , August 16 , Thursday - ساعت ۰۷:۳۷:۴۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 82428
 • علنی شدن اختلاف کیومرث بیات با مالک جدید؛

  هیچگونه دخالتی در برکناری امید روانخواه نداشتم/ رهنما و الماسخاله جلوی این بی اخلاقی ها را بگیرند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  به دنبال برکناری امید روانخواه و انتصاب علی کریمی به سمت سرمربی سپیدرود، کیومرث بیات که در گذشته به عنوان مدیرعامل سپیدرود خودش را معرفی می کرد نسبت به آن واکنش نشان داد و اختلافات خود را جواد تن زاده مالک رسمی باشگاه علنی کرد.

  به دنبال برکناری امید روانخواه و انتصاب علی کریمی به سمت سرمربی سپیدرود، کیومرث بیات که در گذشته به عنوان مدیرعامل سپیدرود خودش را معرفی می کرد نسبت به آن واکنش نشان داد و اختلافات خود را جواد تن زاده مالک رسمی باشگاه  علنی کرد.

  وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

  با سلام
  احتراما به استحضار هواداران عزیز سپیدرود می رسانم اینجانب هیچگونه دخالتی در برکناری امید روانخواه سرمربی موفق باشگاه که این تیم را از جایگاه سقوط سه پله ارتقا دادند ندارم همان افرادی که در شکست این تیم در مشهد نقش داشتند عامل این بلوا هستند.

  اینجانب بر اساس مصوبه هیات فوتبال استان گیلان و اداره ورزش وجوانان مدیر عامل باشگاه هستم و بیست درصد از سهام این باشگاه متعلق به اینجانب می باشد و انتظار دارم مدیر کل محترم و جناب الماسخاله جلوی این بی اخلاقی هارا بگیرند کلیه این انتصابهای چند روز اخیر غیر قانونی است و مرجع رسیدگی دارد علی رغم تذکرات مدیر کل محترم این اتفاقات رخ داده و تا تعیین تکلیف در کنار تیم نخواهم بود.

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام