شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 10 , Monday - ساعت ۱۴:۲۲:۱۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ دی, ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > گزارش > ویژه
 • کد مطلب : 82562
 • گزارش تصویری مراسم معارفه علی کریمی به عنوان سرمربی سپیدرود رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  جواد تن‌زاده در مراسم معارفه علی کریمی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت، اظهار داشت: ما در این مدتی که تیم را در اختیار داشتیم سعی کردیم با برنامه و هدفمند پیش برویم. زمان بسیار کوتاهی است که تیم را در اختیار گرفتیم، اما از همان ابتدا به دنبال نتایج خوب بوده‌ایم. ما برای تیم‌مان برنامه کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدتی را تعیین کرده‌ایم.

  جواد تن‌زاده در مراسم معارفه علی کریمی به‌عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپیدرود رشت، اظهار داشت: ما در این مدتی که تیم را در اختیار داشتیم سعی کردیم با برنامه و هدفمند پیش برویم.

  زمان بسیار کوتاهی است که تیم را در اختیار گرفتیم، اما از همان ابتدا به دنبال نتایج خوب بوده‌ایم. ما برای تیم‌مان برنامه کوتاه‌مدت، میان مدت و بلندمدتی را تعیین کرده‌ایم.

  وی ادامه داد: کمتر از دو روز پس از اینکه مالکیت باشگاه را به ما سپردند، اسطوره فوتبال کشور را برای هدایت تیم جذب کردیم. گزینه‌های زیادی برای هدایت سپیدرو مطرح بود، اما ما به دنبال کسی بودیم که شمالی باشد. همچنین به دنبال شخصی بودیم که بتواند جایگاه سپیدرود را حفظ کند. افتخار من رشتی و گیلانی بودنم است. زمانی که به علی کریمی پیشنهاد دادیم او بزرگواری کرد و منت بر سر ما گذاشت و به تیم سپیدرود آمد. هدف ما کسب نتایج خوب است. ما همیشه اهداف‌مان را به نتیجه می‌رسانیم و سپس در مورد آنها حرف می‌زنیم. به‌زودی آکادمی باشگاه سپیدرود را هم راه‌اندازی خواهیم کرد. هدف کلان ما در باشگاه سپیدرود این است که تیم‌مان در سال‌های آینده سهمیه آسیایی کسب کند.

  مالک باشگاه سپیدرود در ادامه تصریح کرد: ما امروز سرمربیگری علی کریمی را در تیم سپیدرود رسماً اعلام می‌کنیم. مسئولیت فنی تیم کاملاً برعهده علی کریمی است و او تمام اختیارات را در اختیار دارد. فقط خواهش من این است که احساسی با تیم برخورد نشود و قضاوت‌های عجولانه انجام نگیرد. افتخار ما این است که کادر فنی تیم‌مان کاملاً رشتی است. ما شعار نمی‌دهیم رشتی هستیم و فقط رشتی‌ها را به تیم راه می‌دهیم!

  منبع: سپیدرود افسی

   

  برچسب ها :
  کانال تلگرام