شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 17 , Monday - ساعت ۱۱:۵۸:۱۹

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ دی, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 82671
 • تمهیدات ویژه مجلس برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری

  Print Friendly, PDF & Email
    

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نمایندگان مجلس تمهیدات ویژ‌ه‌ای برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری اتخاذ کرده‌اند.

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نمایندگان مجلس تمهیدات ویژ‌ه‌ای برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری اتخاذ کرده‌اند.

  علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تمهیدات ویژه مجلس برای حل مشکل سپرده‌گذارن مؤسسات اعتباری خبر داد و گفت: تمامی نمایندگان مجلس به مشکلات اقتصادی کشور و نیز مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری واقف هستند و عزم جدی برای حل این مشکلات در مجلس و دولت وجود دارد.

   

  وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم برای بررسی ویژه و خارج از برنامه مشکلات سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری، به‌خصوص سپرده‌گذاران کاسپین در کمیسیون امنیت ملی انجام شده است.

  نماینده مردم بروجرد در مجلس، اضافه کرد: در جلساتی که با رئیس مجلس نیز داشته‌ایم، وی تأکید کرده که از راه‌های قانونی برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری استفاده، تا مشکل آنها در اسرع وقت حل و فصل شود.

  بروجردی در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس، پیشنهاداتی برای جلوگیری از تکرار اشکالاتی که در مؤسسات اعتباری ایجاد شده، مطرح کرده‌اند که جزئیات آن به مردم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  منبع: تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام