شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 17 , Monday - ساعت ۱۱:۵۹:۳۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ دی, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 83037
 • استاندار گیلان:

  ثبت سفارش برنج ممنوع شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مصطفی سالاری استاندار گیلان، با بیان اینکه ثبت سفارش برنج ممنوع شده است، تصریح کرد: ارز مبادلاتی برای واردات برنج حذف شده است.

  مصطفی سالاری استاندار گیلان، با بیان اینکه ثبت سفارش برنج ممنوع شده است، تصریح کرد: ارز مبادلاتی برای واردات برنج حذف شده است.

  «مصطفی سالاری» در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان، به تهیه سند چشم‌انداز توسعه استان اشاره کرد و گفت: اگر به برنامه عملیاتی برسیم می‌توانیم روی سند چشم‌انداز توسعه گیلان کار کنیم.

  استاندار گیلان، بر تدوین برنامه زمانبندی شده برای اجرای سند چشم‌انداز توسعه گیلان تأکید کرد و افزود: تشکیل کمیته‌های متعدد یکی از ابزارهای اجرای سند چشم‌انداز توسعه استان است و این کمیته‌ها از هفته آینده به صورت فشرده برگزار می‌شود.

  وی در ادامه از پرداخت ۸۴ درصد میانگین مطالبات چایکاران گیلان خبر داد و گفت: سهم دولت به طور کامل پرداخت شده و سهم کارخانه‌ها باقی مانده است.

  نماینده عالی دولت در گیلان، با بیان این‌که ثبت سفارش برنج ممنوع شده است، تصریح کرد: ارز مبادلاتی برای واردات برنج حذف شده و واردکنندگان باید ارز آزاد برنج وارد کنند و این دو عامل موجب شده به بازار خوشبین باشیم.

  «محمدحسین قربانی» نیز در جلسه مذکور، با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: دولت لایحه بودجه را در مهلت مقرر قانونی در اختیار مجلس گذاشته است.

  رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان یادآور شد: کاهش فشار اقتصادی بر مردم خروجی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی است.

  وی به تدوین سند چشم‌انداز توسعه گیلان اشاره کرد و افزود: رفع مشکلات استان از جمله برنامه‌ها در تدوین سند مذکور است.

  نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، هم‌چنین با قدردانی از حضور آگاهانه و با بصیرت مردم در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی، تصریح کرد: مشکلات ملت را باید از زبان آنها بشنویم و در این راستا مردم صفوف خود را از اخلال‌گران نظم در جامعه جدا می‌کنند.

  منبع: ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام
  آخرین ارسال ها
 • ثبت سفارش برنج ممنوع شد