شعاع مشرق

امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 14 , Friday - ساعت ۲۰:۰۴:۳۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ دی, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 83039
 • قائم مقام دادگستری گیلان خبر داد:

  ایجاد ۴ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهر رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مجید الهیان، قائم مقام رئیس کل و معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان تجربه ایجاد ۴ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهر رشت طی ۲ سال گذشته را موفق ارزیابی کرد.

  مجید الهیان، قائم مقام رئیس کل و معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان تجربه ایجاد ۴ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهر رشت طی ۲ سال گذشته را موفق ارزیابی کرد.

  مجید الهیان در دوره آموزشی ویژه مدیران و کارشناسان دفاتر جدید خدمات الکترونیک قضایی سراسر استان، هدف از ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را ارائه خدمات بهتر و سریعتر به مردم از طریق واگذاری برخی امور به بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: مردم با مراجعه به این دفاتر که از فضای فیزیکی مناسب و امکانات رفاهی درخور برخوردار است مورد تکریم قرار می‌گیرند .

  وی تجربه ایجاد ۴ دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهر رشت طی ۲ سال گذشته را موفق ارزیابی کرد و افزود: بر اساس نظرسنجی‌ها مردم از عملکرد این دفاتر رضایت دارند و در تلاش هستیم تا با نظارت دقیق و مستمر بر عملکرد دفاتر کیفیت ارائه خدمات را در سطح مطلوب حفظ کنیم .

  الهیان با بیان اینکه دفاتر خدمات الکترونیک قضایی استان پیوسته تحت مراقبت و نظارت معاونت آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گیلان قرار دارند، اعلام کرد: سامانه نظارتی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی دادگستری استان گیلان به شماره تلفن ۳۳۸۳۸۹۰۱ و ایمیل nezarat@dadgil.ir آماده دریافت شکایات و نظرات مراجعین گرامی می باشد.

  گفتنی است: در این دوره که با حضور ۱۷ دفتر جدید خدمات الکترونیک قضایی شهرستان‌های استان گیلان برگزار می‌شود ۵۱ نفر از مدیران و کارشناسان این دفاتر طی دو روز تحت آموزش سامانه‌های مربوطه قرار می‌گیرند.

  منبع: ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام