شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 11 , Tuesday - ساعت ۱۲:۰۷:۰۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 83755
 • جدال پیکان و سپیدرود به یاد اولین برد در لیگ برتر/ پیکان دوباره به سپیدرود سواری می دهد؟

  Print Friendly, PDF & Email
    

  دو تیم پیکان تهران و سپیدرود رشت از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران روز پنجشنبه ۲۱ دی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهر قدس تهران به مصاف هم خواهند رفت.

  تیم فوتبال سپیدرود رشت عصر پنجشنبه در دیداری حساس باید در خانه پیکان تهران به میدان برود.

  شاگردان مجید جلالی در تیم پیکان تهران پنجشنبه ۲۱ دی ماه ۹۶ حریف سخت و تشنه پیروزی به نام سپیدرود رشت را به مربی گری علی کریمی پیش روی خود خواهند داشت.

  از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران، ورزشگاه شهر قدس تهران میزبان دیداری حساس بین پیکان و سپیدرود است. سپیدرود نیم فصل اول بعد از ۴ باخت پیاپی در هفته پنجم در مقابل همین پیکان در وررشگاه عضدی شهر رشت توانست اولین برد و امتیاز خود را به سرمربی گری علی نظر محمدی در تاریخ لیگ برتر دشت کند.

  پیکان تهران آخرین بار برابر سپاهان اصفهان در هفته یازدهم لیگ برتر توانست به پیروزی برسد و ۷ هفته بدون پیروزی را سر می کند و از پنج بازی اخیر صاحب تنها ۳ امتیاز شده است.

  در سوی دیگر سپیدرود رشت آخرین بار در هفته شانزدهم در مقابل نفت تهران به پیروزی دست یافته است که آن بازی امید روان خواه سرمربی سپیدرود بود و از پنج بازی اخیر خود در لیگ برتر فقط ۳ امتیاز کسب کرده است.

  علی کریمی سومین مربی این فصل سپیدرود به دنبال کسب امتیاز از این بازی و سواری گرفتن از پیکانی است که چند هفته ای به خوبی راه نمی رود و دلیل آن را می توان در اردوی چند روزه سپیدرود در تهران برای این بازی جستجو کرد.

  در جدول رده بندی تیم پیکان تهران با ۲۷ امتیاز در رده پنجم و سپیدرود رشت با ۱۵ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام