شعاع مشرق

امروز : سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 11 , Tuesday - ساعت ۱۲:۱۷:۰۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > سیاسی
 • کد مطلب : 83769
 • حامد عبدالهی رییس شورای استان؛

  فقط ۵ عضو شورای شهر رشت خواستار شفافیت در شهرداری هستند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  حامد عبدالهی: وقتی در شورایی یازده‌نفره، پنج نفر خواستار اتاق شیشه‌ای باشند عملاً به هیچ جایی نخواهیم رسید. در شورای چهارم نیز دوستانی خواستار بحث شفافیت بودند اما اکثریت به دست نیامد.


  حامد عبدالهی عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت و رییس شورای استان پس از ارائه طرح جنجالی تحقیق و تفحص از سازمان حمل‌ونقل شهرداری رشت مطالبی به شرح زیر بیان کرد.

   

  حامد عبدالهی عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت و رییس شورای استان، در خصوص اینکه آیا شورای پنجم در مسیر “اتاق شیشه‌ای شهرداری و شورا” قرار دارد و می‌توان امیدوار بود روند نظارتی و تحقیق و تفحص در سازمان‌ها و مجموعه شهرداری ادامه یابد، گفت: متأسفانه در بحث‌های شورایی یکسری مشکلات را داریم. وقتی در شورایی یازده‌نفره، پنج نفر خواستار اتاق شیشه‌ای باشند عملاً به هیچ جایی نخواهیم رسید. در شورای چهارم نیز دوستانی خواستار بحث شفافیت بودند اما اکثریت به دست نیامد.

  عبدالهی اضافه کرد: بنده انتظار داشتم که این طرح یازده امضا به دست بیاورد اما دوستان خواندند و دادند به نفر بعدی! وقتی منِ حامد عبدالهی منافعی در آن سازمان نداشته باشم که با تحقیق و تفحص آن منافع به خطر بیفتد، دیگر چه مشکلی وجود دارد؟ پس قطعاً آن را امضاء خواهم کرد. این طرح خواستار آن است که اگر تخلفی در جایی وجود دارد با آن برخورد شود.

  منبع: خبر راست

  برچسب ها :
  کانال تلگرام