شعاع مشرق

امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ مصادف است با 2018 , January 19 , Friday - ساعت ۱۴:۵۲:۲۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 83949
 • در سفر یک روزه شهردار رشت و اعضای شورای اسلامی شهر رشت به تهران؛

  مذاکره با یک تیم سرمایه گذاری جهت راه اندازی پروژه اقامتی گردشگری پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان رشت با حضور نماینده مردم رودبار!

  پرینت
    

  نشست مذاکره با یک تیم سرمایه گذاری جهت راه اندازی پروژه اقامتی گردشگری پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان با حضور نماینده مردم رودبار! برگزار شد.

  مذاکره با یک تیم سرمایه گذاری جهت راه اندازی پروژه اقامتی گردشگری پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان توسط شهردار و اعضای شورای شهر رشت با حضور نماینده مردم رودبار! انجام شد.

  در سفر یک روزه شهردار رشت، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر به تهران، جلسه ای جهت سرمایه گذاری در پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان برگزار شد که نکته جالب آن حضور نماینده مردم شهرستان رودبار در این جلسه بود.

  در این نشست که برای راه اندازی پروژه اقامتی گردشگری پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان برگزار شده بود هیچ یک از سه نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی حضور نداشته اند.

  در این جلسه که به منظور سرمایه گذاری در پارک ۴۵۰ هکتاری لاکان و راه اندازی مجموعه اقامتی گردشگری برگزار شد علاوه بر دکتر نصرتی شهردار رشت و منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر رشت، مریم گل احضار رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت و جمعی از مدیران شهرداری رشت نیز حضور داشتند.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام