شعاع مشرق

امروز : جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 14 , Friday - ساعت ۱۷:۰۰:۱۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ دی, ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 83986
 • کمک ۲۱۶ میلیاردی مردم به بهزیستی

  Print Friendly, PDF & Email
    

  محمد کوزه‌گر، قائم مقام مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در مراسم معارفه معاون مشارکت‌های بهزیستی گیلان در رشت گفت: مردم نوع دوست کشورمان امسال ۴۸ میلیارد تومان به سازمان بهزیستی و ۱۶۸ میلیارد تومان به مراکز های مردم نهاد تحت پوشش بهزیستی کمک کرده‌اند.

  مردم نوع دوست کشور امسال ۲۱۶ میلیارد تومان به سازمان بهزیستی کمک کرده اند.

  محمد کوزه‌گر، قائم مقام مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور در مراسم معارفه معاون مشارکت‌های بهزیستی گیلان در رشت گفت: مردم نوع دوست کشورمان امسال ۴۸ میلیارد تومان به سازمان بهزیستی و ۱۶۸ میلیارد تومان به مراکز های مردم نهاد تحت پوشش بهزیستی کمک کرده‌اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: پنج میلیون مددجو تحت پوشش سازمان بهزیستی در کشور هستند که از این تعداد یک میلیون و سیصدهزار نفر معلول‌اند که ۴۵۰ هزار نفر معلول جسمی حرکتی و ۸۵۰ هزار نفر معلول ذهنی هستند.

  قائم مقام مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه هر سال ۳۰ هزار معلول در کشور متولد می شود اظهار داشت: بخش زیادی از این معلولیت‌های حاصل ازدواج فامیلی هستند.

  کوزه گر در ادامه به افزایش ۲۰ هزار نفری سالانه مددجویان بهزیستی بر اثر سانحه تصادف در کشور اشاره کرد و افزود: پنج برابر این آمارافرادی هستند که معلول می شوند و تحت پوشش بهزیستی قرار می گیرند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  برچسب ها :
  کانال تلگرام