شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 10 , Monday - ساعت ۱۴:۳۵:۳۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ دی, ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 84079
 • پرداخت بهای برگ سبز چای به چایکاران شمال کشور

  Print Friendly, PDF & Email
    

  از ابتدای امسال تا کنون ۱۰۸ هزار تن برگ سبز چای از چایکاران استان‌های گیلان و مازندران خریداری شده است و تاکنون حدود ۱۶۶ میلیارد تومان معادل ۸۲ درصد از بهای برگ سبز چای خریداری به چایکاران شمال کشور پرداخت شده است.

  ۱۶۶ میلیارد ریال از مطالبات چایکاران شمال کشور پرداخت شده است.

  محمد ولی روزبهان رییس سازمان چای گفت: از ابتدای امسال تا کنون ۱۰۸ هزار تن برگ سبز چای از چایکاران استان‌های گیلان و مازندران خریداری شده است و تاکنون حدود ۱۶۶ میلیارد تومان معادل ۸۲ درصد از بهای برگ سبز چای خریداری به چایکاران شمال کشور پرداخت شده است.

  وی ارزش تقریبی این میزان برگ سبز چای را حدود ۲۰۳ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: تلاش می‌کنیم ۱۸ درصد مطالبات باقی مانده هر چه سریعتر به چایکاران پرداخت کنیم.

  رییس سازمان چای کشور اظهار داشت: همچنین از ابتدای امسال تا کنون ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۴ درصد به چایکاران پرداخت شده است و این تسهیلات سال آینده از محل خرید برگ سبز چای از چایکاران گیلان و مازندران وصول می‌شود.

  محمدولی روز بهان با اشاره به اینکه کل تسهیلات پرداختی به چایکاران پارسال ۱۶ میلیارد تومان تصریح کرد: پیش بینی می‌شود این تسهیلات امسال به ۳۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

  برچسب ها :
  کانال تلگرام