شعاع مشرق

امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 20 , Sunday - ساعت ۱۵:۲۸:۰۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > اقتصادی
 • کد مطلب : 84184
 • مصوبه جدید کمیسیون تلفیق مجلس؛

  پرداخت یارانه نقدی به ۴۲ میلیون نفر در سال ۹۷

  Print Friendly, PDF & Email
    

  عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ گفت: بر اساس مصوبه صبح امروز کمیسیون تلفیق سال آینده ۴۲میلیون نفر یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

  عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ گفت: بر اساس مصوبه صبح امروز کمیسیون تلفیق سال آینده ۴۲میلیون نفر یارانه نقدی دریافت خواهند کرد.

  مهرداد لاهوتی با اشاره به مصوبات جلسه امروز صبح کمیسیون تلفیق و بررسی موضوع هدفمندی یارانه‌ها در بودجه ۹۷ گفت: ۳۷ هزار میلیارد تومان به اجرای هدفمندی یارانه‌ها اختصاص خواهد یافت که ۲۳ هزار میلیارد تومان از این اعتبارات برای پرداخت یارانه نقدی به همه اقشار اختصاص می یابد و ۷ هزار میلیارد تومان نیز به طور خاص برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هزینه می‌شود.

  به گفته لاهوتی اقشاری که مشمول دریافت یارانه نقدی می‌شوند عبارتند از مددجویان کمیته امداد ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر، افراد تحت پوشش بهزیستی ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر، افراد ساکن دهستان‌ها ۸ میلیون نفر، بیماری‌های خاص یک میلیون نفر، عشایر یک میلیون نفر، ایثارگران یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر، بازنشستگان ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر و ۱۱ میلیون نفر از اقشار نیازمند کشور.

  عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بر این اساس ۳۷۰۰ میلیارد تومان از درآمدهای هدفمندی یارانه‌ها در بخش بهداشت و درمان و ۳۳۰۰ میلیارد تومان دیگر نیز برای یارانه نان و گندم هزینه خواهد شد.

  منبع: تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام