شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 17 , Thursday - ساعت ۰۴:۰۸:۵۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهم, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 87978
 • کاهش بارش ها در گیلان/ مناطق کوهستانی سپیدپوش شد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مناطق کوهستانی شهرهای تالش، رودسر، آستارا، اسالم به خلخال، فومن، لنگرود و شفت استان گیلان شاهد بارش شدید برف بوده که ارتفاع برف در برخی از مناطق حتی تا ۷۰ سانتی متر نیز رسیده است.

  ورود سامانه سرد و بارشی از روز گذشته به گیلان سبب کاهش ۳ تا ۱۵ درجه ای دمای هوا و بارش شدید باران و برف در مناطق جگله ای و کوهستانی این استان شده است.

  از بامداد روز گذشته بارش شدید باران در مناطق جلگه ای گیلان با نفوذ سامانه سرد و بارشی آغاز و از اکثر شهرستان های این استان بارش باران گزارش شده است.

  همچنین از ساعات ابتدایی بامداد امروز (چهارشنبه) مناطق کوهستانی اعم از مناطق کوهستانی شهرهای تالش، رودسر، آستارا، اسالم به خلخال، فومن، لنگرود و شفت این استان شاهد بارش شدید برف بوده که ارتفاع برف در برخی از مناطق حتی تا ۷۰ سانتی متر نیز رسیده است.

  براساس اعلام اداره کل راهداری استان گیلان شهروندان از سفرهای غیرضروری به مناطق کوهستانی خودداری و یا در صورت تردد در این مسیرها از همراه داشتن زنجیر چرخ، وسایل ایمنی و گرمایشی اطمینان حاصل کنند.

  در حال حاضر بارش باران در مناطق جلگه ای کاهش یافته و از عصر امروز نیز با تضعیف شدن این سامانه هوایی آسمان گیلان طی دور روز آینده ابری تا نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی پیش بینی شده است.

  دمای فعلی شهر رشت نیز ۸ درجه سانتی گراد با رطوبت نسبی ۹۸ درصد است. دریا نیز با توجه به این شرایط جوی امروز برای فعالیت های مرتبط، صید و صیادی نامناسب است.

  منبع: مهر

  برچسب ها :
  کانال تلگرام