شما اینجا هستید
اخبار اصلی » آخرین اخطارم به کسانی است که کارشان را درست انجام ندادند

مصطفی سالاری استاندار گیلان گفت: از پیشرفت کار در اجرای جایگاه دفن زباله سراوان رضایت ندارم.

مصطفی سالاری در جلسه کمیته مدیریت پسماند استان که در سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار شد، گفت: بی توجهی به مشکل اصلی جایگاه دفن زباله سراوان است نه مشکل مالی.
حل مشکل جایگاه دفن زباله مهمترین مساله محیط زیست گیلان است و من هیچ پیشرفتی در این جلسه نسبت به جلسه قبل نمی بینم.
سالاری تصریح کرد: ما به مردم قول دادیم این معضل را حل کنیم و امروز میبینم که برای ساخت ابنیه این جایگاه تازه بحث می شود.
استاندار گیلان در خصوص تفکیک زباله از مبدا گفت: برای حل جایگاه سراوان هیچ کاری انجام نشده است. عملکردها مطلوب نیست. بپذیرید که کار را در این مورد درست انجام نداده اید.
سالاری تصریح کرد: طلبکاری پیمانکار برای ما دلیل نمی شود که هیچ کاری انجام نشود و باید روش کار را برای برطرف کردن جایگاه سراوان اصلاح کنید.
وی گفت: آخرین اخطارم به کسانی است که کارشان را درست انجام ندادند، بیش از حد مدارا کردیم.
استاندار گیلان با بیان اینکه مردم سراوان به حق تجمع کرده بودند و ما قول دادیم گرفتاری را حل کنیم، گفت: سلامت و محیط زیست مردم نباید در خطر بماند و مدیران دستگاههای مربوطه حتما پیگیر باشند زیرا بلاتکلیفی وضعیت جایگاه سراوان به استان آسیب می زند.

استاندار گیلان به بهبود وضعیت تفکیک زباله از مبدا در شهرستان ها تاکید کرد و گفت: سراوان پروژه ای است که در حل مشکل آن باید سرعت ببینیم و در کنار سازمان های مردم نهاد کار کنیم و با سیستم های تنبیهی و تشویقی باید پیش برویم.
وی با اشاره به اجرای طرح استقبال از بهار تاکید کرد: مدیران دستگاهها همه مشارکت کنند این طرح به نحو احسن اجرا شود و چهره استان تغییر کند و زیباتر شود.

منبع: ایسنا

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی