شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 17 , Thursday - ساعت ۰۳:۳۹:۳۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسف, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 90668
 • بائوج لاهوتی در تذکر شفاهی؛

  اختصاص بیش از ۳ هزار میلیارد از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری به هدفمندی یارانه ها خیانت است

  Print Friendly, PDF & Email
    

  نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: تخصیص ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها به هدفمندی یارانه‌ها خیانت است.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: تخصیص ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری ها به هدفمندی یارانه‌ها خیانت است.
   

  مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۰ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر اینجانب درباره ماده ۱۸۶ در زمینه بودجه است، ما در ردیف‌های بودجه شاهد بودیم در زمان بررسی یک جا ۲۰۰ ردیف از بودجه رأی گرفته شد با این اوصاف برخی از نمایندگان از بندهای محتوایی این ردیف‌ها اطلاعی نداشتند.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اختصاص ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از درآمد مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ها به هدفمندی یارانه‌ها بالاترین خیانت است و این در حالی است که دولت یک حلقه واسطی است که پول را واریز کند بنابراین باید دولت یک درصد از مالیات ارزش افزوده را در این راستا وصول کند.

  وی تصریح کرد: ما قانون معلولیت را در مجلس شورای اسلامی تصویب کردیم بنابراین آقای پزشکیان خواهش می‌کنم دستور دهید اعتبار بهزیستی در این راستا پرداخت شود زیرا خزانه‌داری تخصیص فوق را اختصاص داده است.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام