شعاع مشرق

امروز : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 15 , Saturday - ساعت ۱۹:۰۵:۲۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسف, ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 90748
 • در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس صورت گرفت؛

  رفع ایرادات شورای نگهبان در خصوص اعتبارات کمک به زلزله کرمانشاه در بودجه ۹۶

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مهرداد لاهوتی بیان کرد: کمبود منابع آموزش و پرورش از محل‌ فروش اموال آموزش و پرورش و سود شرکت‌های سودده جبران خواهد شد.

  لاهوتی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از رفع ایرادات شورای نگهبان در خصوص اعتبارات کمک به زلزله کرمانشاه در بودجه ۹۶ خبر داد.

  مهرداد بائوج لاهوتی در تشریح نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، عنوان کرد: در بخش نخست نشست کمیسیون، بررسی و اتخاذ تصمیم درخصوص طرح اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور اعاده شده از شورای نگهبان در دستور کار قرار داشت که درباره مواردی از اعتبارات زلزله کرمانشاه بود.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس دهم شورای اسلامی یادآور شد: ایرادات شورای نگهبان در خصوص اعتبارات کمک به زلزله کرمانشاه در بودجه ۹۶ نیز بررسی و پس از آن این ایرادات با نظر اعضای کمیسیون برطرف شد.

  لاهوتی افزود: همچنین رسیدگی به طرح تنظیم مقررات اداری، مالی وزارت آموزش و پرورش دستور کار دوم اعضای کمیسیون بود که به جبران کمبود منابع حوزه آموزش و پرورش اختصاص داشت که با راهکارهای مختلف این کمبود منابع جبران شود.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: در طرح مذکور کمبود منابع آموزش و پرورش از محل‌های مختلفی از جمله فروش اموال آموزش و پرورش، سود شرکت‌های سودده و مواردی از این شکل آمده است که با توجه به اینکه طرح مذکور در دستور کار صحن علنی مجلس نیز قرار دارد، فعلا از دستور کار کمیسیون خارج شد.

  منبع: خانه ملت

  برچسب ها :
  کانال تلگرام