شعاع مشرق

امروز : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ مصادف است با 2018 , December 15 , Saturday - ساعت ۱۹:۵۰:۳۴

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اسف, ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۲
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 90755
 • مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت:

  آماده‌باش ۳۱۰ آتش نشان برای چهارشنبه آخر سال در رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت‌ خبر داد:‌ سازمان آتش نشانی با ۱۳ ایستگاه و ۳۱۰ آتش نشان،‌ ۶۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۳ دستگاه موتورسیکلت به همراه تجهیزات اطفای حریق ‌آماده ارائه خدمت به شهروندان است.

  بابک رمضانی گفت:‌ ۳۱۰ آتش نشان برای چهارشنبه آخر سال در آماده‌باش هستند.
  بابک رمضانی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت، صبح امروز دوشنبه در نشست خبری در رشت اظهار داشت:‌ ۳۱۰ آتش نشان به همراه تمام خودورها و تجهیزات سازمان آتش نشانی شهر رشت برای مقابله موثر با حوادث احتمالی ایام پایانی سال و چهارشنبه سوری در آماده باش کامل به‌سر می‌برند.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت‌ ابراز داشت:‌ سازمان آتش نشانی با ۱۳ ایستگاه و ۳۱۰ آتش نشان،‌ ۶۰ دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۳ دستگاه موتورسیکلت به همراه تجهیزات اطفای حریق ‌آماده ارائه خدمت به شهروندان است.

  رمضانی از استقرار نیروهای آتش نشان در نقاط دیگر شهر خبر داد و افزود:‌ امسال سعی کردیم با هماهنگی‌های انجام شده با پلیس انتظامی، در ۱۰ نقطه دیگر ‌شهر رشت نیز نسبت به استقرار نیروهای خود جهت واکنش سریع برای مقابله با حوادث اقدام کنیم.

  وی با تاکید بر اقدامات مشترک سازمان آتش نشانی و نیروی انتظامی عنوان کرد:‌ حضور ۳۶ نفر از پرسنل نیروی انتظامی استان در ایستگاه‌های سازمان آتش نشانی شهر رشت به‌عنوان همکار و همراه آتش نشانان در عملیات‌های مختلف از دیگر این برنامه‌های مشترک است.

  مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت‌ تصریح کرد:‌ طرح آتش نشان سیار با شرکت ۴۰ دستگاه خودروی پلیس راهور و ۴۰ دستگاه خودروی همیار آتش‌نشان که به تجهیزات اطفای حریق اولیه مجهز شده‌اند از جمله برنامه‌های ویژه سازمان آتش نشانی است.

  رمضانی با ا‌شاره به انواع اقداماتی که در جهت آگاه‌سازی مردم انجام شده ابراز داشت:‌ پخش انواع برو‌‌شور،‌ انیمیشن‌ه، پوستر و تراکت‌هایی با موضوع چهارشنبه سو‌ری، خطرات و تهدیدها در سطح شهر از اقدامات فرهنگی انجام شده سازمان آتش نشانی شهر رشت است.

  وی با تاکید بر امر آموزش به عنوان راهی موثر در کاهش خطرات اظهار داشت: ‌سازمان آتش نشانی شهر رشت به رسم هر سال از ۱۰ روز گذشته برنامه‌های آموزشی ویژه و هدفدار خود را در سطح مدارس،‌ کودکستان‌ها و برای همه اقشار مردم آغاز کرده است.

  منبع: تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام