شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۰۰:۴۰:۵۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسف, ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 90992
 • رئیس فدراسیون سوارکاری در مجمع عمومی عادی سوارکاری استان گیلان عنوان کرد:

  فرهنگ بالای مردم نقطه قوت گیلان برای توسعه ورزش سوارکاری است

  Print Friendly, PDF & Email
    

  دکتر خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری بیان کرد: وجود باشگاه مدرن سوارکاری در شهرستان آستانه، گیلان را مستعد برگزاری مسابقات بین المللی پرش با اسب در سال آینده خواهد کرد.

  خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری یادآور شد: فرهنگ بالای مردم گیلان بزرگترین نقطه قوت استان برای توسعه ورزش سوارکاری است.

  مجمع عمومی عادی سوارکاری استان گیلان با حضور دکتر خلیلی، رئیس فدراسیون، مهندس کاظمیان، دبیرکل فدراسیون و مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضا برگزار شد.

  مسعود رهنما با اشاره به تحولات چشمگیر در ورزش سوارکاری در سال های اخیر، عملکرد کلی هیئت را بسیار رضایتبخش دانست و گفت: اقتصاد و اشتغال مبتنی بر ورزش سوارکاری و اسب یکی از آسانترین شیوه های اشتغالزایی است.

  دکتر شهدی نژاد، رئیس هیئت سوارکاری استان گیلان نیز با ارایه گزارشی مبسوط همراه با تصویرگری به ارایه عملکرد این هیئت پرداخت و ضمن بر شمردن مزایای ورزش سوارکاری از منظر علمی به سیاست ها و خط مشی هیئت اشاره و اهداف کیفی و کمی مورد نظر را تبیین کرد.

  وی با ارایه برنامه پیشنهادی رویدادهای ورزشی سوارکاری در سال ۹۷، نوید داد که بنا بر حمایت استاندار محترم گیلان ساخت و راه اندازی یک مجموعه سوارکاری جدید با استانداردهای بین المللی، یکی از اهداف اصلی تعیین شده برای هیئت سوارکاری استان گیلان در سال های پیش رو در نظر گرفته شده است.

  رئیس هیئت سوارکاری گیلان، تمامی توفیقات به دست آمده در رشته های کورس، استقامت و پرش در سال ۹۶ را مرهون همکاری و همدلی تمامی اعضای تیم سوارکاری استان دانست و گفت: با نگاه توسعه رقابتی باشگاه محور، زمینه برای توسعه همه جانبه ورزش سوارکاری در استان مهیا شده است.

  وی با اشاره به نقش بی بدیل ورزش سوارکاری در ایجاد اوقات فراغت و لحظات فرحبخش برای خانواده از سوارکاری به عنوان ورزشی اشتغالزا با کمترین سرمایه گذاری نام برد.

  دکتر خلیلی، رئیس فدراسیون سوارکاری نیز با اشاره به جایگاه بالای هیئت سوارکاری گیلان در رنکینگ فدراسیون، این توفیقات را نشات گرفته از فضای همکاری و همدلی در زمینه مدیریت مبتنی بر دانش و فداکاری کلیه اعضا دانست.

  اجرای مسابقات استقامت ملی ساحلی در سال ۹۷ به همراه انجام مسابقات پرش ساحلی و توسعه مسابقات کورس از مصوباتی بود که رئیس فدراسیون، گیلان را مستعد آن دانست و ضمن قدردانی از فعالیت بانوان سوارکار گیلانی، یادآور شد: فرهنگ بالای مردم گیلان بزرگترین نقطه قوت استان برای توسعه ورزش سوارکاری است.

  در پایان این نشست از سوارکاران و تلاشگران برتر سال ۹۶ در رشته های سوارکاری با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

  همچنین دکتر خلیلی در بازدید از مجهزترین باشگاه پرش با اسب گیلان و کشور در شهر آستانه اشرفیه، خاطرنشان کرد: وجود و ساخت این باشگاه مدرن سوارکاری در شهرستان آستانه، گیلان را مستعد برگزاری مسابقات بین المللی پرش با اسب در سال آینده خواهد کرد.

  منبع: ایسنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام