شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۰۰:۵۵:۰۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسف, ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۵
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 90998
 • جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس مطرح کرد:

  روند واگذاری “کارخانه سیمکو رشت” شفاف‌سازی شود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  کارخانه سیمکو اخیراً دچار یکسری حواشی در مورد واگذاری آن به برخی افراد صاحب نفوذ و نام آشنا برای مردم گیلان شده است.

  رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت:‌ در صورت وجود مشکلات احتمالی در روند واگذاری کارخانه سیمکو، موضوع به‌صورت دقیق و شفاف بررسی شود.

  جبار کوچکی‌نژاد اظهار داشت:‌ نحوه واگذاری کارخانه سیمکو که از واحدهای بزرگ تولیدی صنعتی در استان گیلان است در صورت اشکال قانونی باید مورد بررسی و پیگیری‌ قرار گیرد.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:‌ بنده در مورد اتفاقات و موضوعاتی که اخیراً در مورد واگذاری این واحد بزرگ صنعتی حادث شده هنوز اطلاعات کامل و جامعی ندارم و نمی‌توانم اظهار نظری در این مورد ارائه کنم.

  رئیس مجمع نمایندگان گیلان افزود:‌ از آنجایی که کارخانه سیمکو گیلان یک واحد تولیدی و صنعتی خصوصی محسوب می‌شود، هم اکنون نمی‌توان در مورد حواشی اخیری که در پی واگذاری آن در استان ایجاد شده صحبت دقیقی ارائه داد.

  کوچکی‌نژاد با اظهار بی اطلاعی از نحوه واگذاری این کارخانه اظهار داشت:‌ واگذاری این واحد تولیدی صنعتی آن ‌هم به برخی افراد متنفذ محلی موضوعی است که اخیراً مطرح شده اما ‌بنده هنوز اطلاعات مشخصی در مورد آن ندارم.

  رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد:‌ به‌طور یقین اگر ایراد و مشکل قانونی در مسیر این واگذاری به افراد خاص وجود داشته باشد حتماً باید بررسی شود و ابعاد آن برای روشن شدن موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.

  کارخانه سیمکو تولیدکننده انواع سیم و کابل بر طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی است که در سال ۱۳۵۴ به‌منظور توسعه و استفاده از تکنولوژی مدرن از تهران به رشت منتقل شد.

  این کارخانه اخیراً دچار یکسری حواشی در مورد واگذاری آن به برخی افراد صاحب نفوذ و نام آشنا برای مردم گیلان شده است و این امر تنش‌های موجود در این واحد بزرگ تولیدی و صنعتی را افزایش داده است.
  منبع: تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام