شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۰۰:۴۰:۵۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ اسف, ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۱
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > محیط زیست
 • کد مطلب : 91005
 • مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان عنوان کرد: 

  امواج رادیویی موجود در رشت کمتر از میزان حد مجاز

  Print Friendly, PDF & Email
    

  محمدپور خبر داد: حد استاندار امواج رادیویی ۴۱ ولت بر متر است و بیشترین عدد اندازه گیری شده ۲/۵ ولت بر متر در یکی از خیابان های شهر رشت بوده است.

  قربانعلی محمدپور گفت: در اندازه گیری های به عمل آماده، امواج رادیویی موجود در شهر رشت کمتر از میزان حد مجاز تعیین شده، می باشد.
  با توجه به شکایت های مختلف شهروندان مبنی بر اختلالات الکترو مغناطیسی امواج رادیویی و اثرات آن برای بر روی سلامت انسان ؛این امواج اندازه گیری شد.

  قربانعلی محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان با اعلام این خبر گفت با عنایت به اینکه بررسی صحت و سقم این مهم، از وظایف این اداره کل نبوده و از وظایف سازمان انرژی اتمی کشور می باشد، این اداره کل بر حسب وظایف اخلاقی و انسانی جهت رفع نگرانی شهروندان از سازمان حفاظت محیط زیست کشور درخواست اندازه گیری امواج رادیویی نموده و کارشناسان متبوع در ۷ نقطه از سطح رشت نسبت به اندازه گیری امواج رادیویی اقدام نمودند.

  مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان تصریح کرد نتایج حاصله موید آن است که امواج رادیویی کمتر از میزان حد مجاز تعیین شده از طرف کمیسیون بین المللی حفاظت در برابر پرتوهای یونیزه می باشد.

  وی افزود حد استاندار امواج رادیویی ۴۱ ولت بر متر بوده که بیشترین عدد اندازه گیری شده ۲/۵ ولت بر متر در یکی از خیابانهای شهر رشت بوده است .

  برچسب ها :
  کانال تلگرام