شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۸:۵۵:۲۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ فرو, ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 94083
 • به پاس تلاش و موفقیت در ارزیابی صورت گرفته در حوزه عفاف و حقوق شهروندی انجام پذیرفت:

  قدردانی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از تامین اجتماعی استان

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مدیرکل اموراجتماعی وفرهنگی استانداری گیلان با ارسال لوح های جداگانه ای از مدیرکل تامین اجتماعی استان و همکاران دست اندرکار در حوزه حقوق شهروندی قدردانی نمود.

  مدیرکل اموراجتماعی وفرهنگی استانداری گیلان با ارسال لوح های جداگانه ای از مدیرکل تامین اجتماعی استان و همکاران دست اندرکار در حوزه حقوق شهروندی قدردانی نمود.

  مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با ارسال لوح های تقدیر جداگانه ای از مدیرکل تامین اجتماعی و عوامل و دست اندرکاران فعال در حوزه صیانت ازحقوق شهروندی و حجاب و عفاف قدردانی نمود.

  براین اساس، بدنبال ارزیابی های صورت گرفته در سال گذشته و کسب عنوان سوم حوزه حقوق شهروندی و رتبه ششم در بخش عفاف و حجاب توسط اداره کل تامین اجتماعی در بین دستگاههای اجرایی سراسر استان، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با ارسال لوح های تقدیر جداگانه ای از آقایان جمیل حق پرست (مدیرکل)، امیررضا زندی فر (رئیس اداره روابط عمومی) و محمد موافق (رئیس و کارشناس ارشد نظارت و ارزشیابی) این مجموعه به پاس تلاشها، اقدامات ارزنده و فعالیت در این عرصه تقدیر نمود.

  شایان ذکر است اداره کل تامین اجتماعی گیلان بر اساس ارزیابی صورت گرفته با اخذ ٩٨ امتیاز و صعود چهارده رتبه ای در جایگاه سوم استانی در بین ادارات و دستگاههای اجرایی گیلان قرار گرفته است.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام