شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 21 , Monday - ساعت ۰۱:۴۱:۴۵

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فرو, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 94117
 • اتهامات حاشیه سازان در محاکم قضایی پیگیری می شود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  چک بدون تاریخ امانی توسط قائم مقام معزول باشگاه سپیدرود، بصورت غیرقانونی تاریخ دار شده است.

  انتشار تصاویری از چک برگشت شده مالک باشگاه در فضای مجازی در پی ان است که چند روز قبل مالک باشگاه سپیدرود رشت شکایتی را علیه متهم در خصوص دو فقره چک در دادسرای عمومی و انقلاب رشت ثبت نمود.

  چند روز قبل مالک باشگاه سپیدرود رشت شکایتی را علیه متهم در خصوص دو فقره چک در دادسرای عمومی و انقلاب رشت ثبت نمود. پس از ان پرونده به اداره آگاهی ارسال و در این خصوص پرونده ای تشکیل شد که طی چند روز اینده از طریق دادسرا به متهم که از کارمندان بانک میباشد ابلاغ خواهد شد.
  تصویر چک برگشت شده به مبلغ پانصد میلیون تومان و بدون تاریخ که بعنوان امانت نزد مشتکی عنه قرار داشت که هم اکنون تصویر ان در گروهها و کانالهای تلگرامی پخش گردید جزء مواردی است که علیه متهم در دادسرا پرونده تشکیل شده است که بزودی بازجویی از وی آغاز خواهد شد.
  لازم به ذکر است که متهم از کارمندان یکی از بانکهای خصوصی رشت می باشد. خبرها حاکیست مدیران ارشد بانک در تهران امروز بازرسانی جهت رسیدگی به تخلف انان روانه رشت نمودند و در حال بررسی مدارک و اسناد بانکی و مالی انان می باشند.

  این افراد پس از اخراج از باشگاه یکی از متقاضیان خرید تیم سپیدرود بودند که با بیان ادعاهای کذب به دروغ پردازی و ایجاد حواشی طی روزهای اخیر پرداختند.
  این دومین بار است که تخلف انان از سوی بازرسان بانک مورد رسیدگی قرار می گیرد.

  چک بدون تاریخ امانی که توسط قائم مقام معزول، بصورت غیرقانونی تاریخ دار شده است.

  نمونه ای از ده ها اسناد بانکی که توسط قائم مقام معزول باشگاه مصداق جعل امضا می باشد و امضای مالک باشگاه در آن جعل شده است.

  منبع: سایت باشگاه سپیدرود

  برچسب ها :
  کانال تلگرام