شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۲۴:۳۱

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ فرو, ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 94156
 • انتقاد نماینده مردم رشت از کاهش سهمیه وزنه برداری ایران در المپیک

  Print Friendly, PDF & Email
    

  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی بیان کرد: تنبیه بسیار سختی برای رشته‌ای است که همواره خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ها را برای ورزش ایران کسب کرده است.

  جعفرزاده، عضو فراکسیون ورزش مجلس با انتقاد از کاهش سهمیه وزنه برداری ایران در المیپیک از آمادگی مجلس برای رایزنی با مجالس دیگر کشورها به منظور تخفیف این تصمیم خبر داد.

  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در جمع خبرنگاران در خصوص کاهش سهمیه ایران در رشته وزنه‌ برداری در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: متاسفانه در مقطعی برخی از بازیکنان بعضا حتی بدون اطلاع سرمربی دست به تخلفاتی زدند و دچار خطا شدند و کشور را با مشکل مواجه کردند و محرومیت‌هایی برای این ورزشکاران اعمال کرد.

  نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این اتفاقات باعث تأثر همگان در داخل کشور شد اما دنیا مشاهده کرد که مدیریت وزنه برداری تمهیدات ویژه‌ای را انجام داد و دوره پاکی را سپری کرد؛ آنچنانکه طی ۳ سال اخیر هیچ تخلفی از جانب ایران انجام نشده و حتی با کنترل و نمونه‌گیری‌های خارج از عرفی که کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی انجام داد، ثابت شد ورزشکاران ما دوره پاکی را گذراندند.

  نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیم اخیر فدراسیون جهانی وزنه برداری، تنبیه بسیار سختی برای رشته‌ای است که در ایران طرفداران بسیاری دارد و همواره شادی را به مردم ما به ارمغان آورده و خوش‌رنگ‌ترین مدال‌ها را برای ورزش ایران کسب کرده است.

  منبع: خبرگزاری موج

  برچسب ها :
  کانال تلگرام