شما اینجا هستید
اخبار اصلی » چرا به فراری دادن سرمایه گذاران عادت کرده ایم

در روزگاری که جامعه ما به سمت شعار گرایی سوق پیدا کرده است و تنها داعیه حمایت و همدلی در کلام مسئولین و صاحبان قدرت جاری است.

تیم پیر شهرمان سپیدرود پس از فراز و نشیب های فراوان و در روزهایی که می رفت ناامیدانه به حضور کوتاه مدت در سطح اول فوتبال ایران پایان دهد، یک اتفاق و یک ریسک بزرگ فردی رخ داد تا کورسوی امید بر دل هواداران همیشگی سپیدرود بنشیند و امروز علیرغم نازیبا بودن این جمله ولی بگوییم: “جشن بقا …”

براستی چرا باید برای بقا جشن گرفت؟! چرا باید فقط شعار همدلی و اتحاد داد ولی هرکسی برای کمک به سپیدرود آمد با شب نشینی و لابی های گسترده به فکر تخریب او بود…
تاکجا باید برای کسب منافع شخصی تمامی ابعاد انسانیت و اخلاقیات را به بازی گرفت؟!
چرا عنوان استان برتر در فراری دادن و دلسرد کردن سرمایه گذار را با افتخار یدک می کشیم؟!
چرا فقط در زیان و رسانه شعار حمایت با جان و دل از سپیدرود می دهید ولی در روزهای پر التهاب بجای اینکه هرکسی در فکر بازکردن گره ای از ریسمان پرپیچ سپیدرود باشید، کوردلانه و ناجوانمردانه در اندیشه ایجاد مشکلات بیشتر برای این باشگاه می باشید.
به قولی حمایت شما را نخواستیم، لطفا لطفا لطفا…لگد بر پیکر افتاده سپیدرود نزنید، از شما که کاری برنمی آید بگذارید این تیم خودش از جای برخیزد و از اعتبار گذشته پرافتخارش دفاع کند…
آقایانی که در روزهای سخت بجای مرهم بودن بر دردهای باشگاه، انواع و اقسام فشارها را از گرفتن پول تمام و کمال تنها هتل شهر که محل اسکان کادر و بازیکنان بصورت روزانه، بدون تخفیف… تا هزینه اقامت بازیکنان در یک مکان دولتی نگذشتند.
امروز که علیرغم تمامی کارشکنی ها و اختلاف افکنی ها و تنهایی سرمایه گذار این تیم در لیگ برتر ماند جلوتر از همه دور افتخار می زنند و بازهم در فکر فریب افکار عمومی هستند.
امیدواریم برای نخستین بار هواداران و مردم شهرمان، فریب هزار چهره ها را نخورند و در مقابل تمامیت خواهی چندین دهه این عده بایستند و دیگر شعار همدلی و کمک این عزیزان را هم نمی خواهیم…

بگذاریم این تیم بداند، سرمایه گذارش و هوادارانش….

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی