شما اینجا هستید
اجتماعی » گزارش تصویری آیین‌معارفه هیئت مدیره، کمیته ها و روسای هئیت های شهرستان و مجموعه هیئت دوچرخه سواری گیلان+خبر

آیین‌معارفه هیئت مدیره، کمیته ها و روسای هئیت های شهرستان و مجموعه هیئت دوچرخه سواری گیلان برگزار شد.

به گزارش شعاع مشرق، این آیین معارفه در هتل المپیک کلانشهر رشت برگزار شد، ضمن انتصاب فاطمه قدیمی به عنوان عضو هیئت مدیره دوچرخه سواری گیلان‌، کمیته ها و روسای هیئت های شهرستان این رشته ورزشی نیز معارفه شدند.

دبیر هیئت دوچرخه سورای گیلان در این مراسم اظهار کرد: با برنامه ریزی های مدون درطول سال های ۹۲ تا ۹۶ ، سطح دوچرخه سواری در فدراسیون بهبود یافت به طوری که در سال گذشته جزو ۱۰ هیئت برتر استان شد و پس از ۴ سال به ۲۶ پله ارتقا یافت.
میثاق حسن زاده همچنین از جایگاه بیستم هیئت دوچرخه سواری گیلان در سال ۹۶خبر داد و گفت: این هیئت در این مدت جزو ۳ استان برتر در سطح کشور بود و ۱۷ رتبه ارتقای کیفیت داشت.
وی افزود: گیلان برخلاف استان های آذربایجان، خراسان و تهران که دارای پیست دوچرخه سواری هستند، از این‌نعمت محروم است.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان و رئیس هیئت دوچرخه سواری نیروی انتطامی استان‌ نیز که با لباس ورزشی در این آیین معارفه حاضر شده بود دوچرخه سواری را یک تیر و چند هدف خواند و اظهار کرد: نشاط، سلامتی، کاهش ترافیک و حفظ سلامت محیط زیست از پیامدهای دوچرخه سواری است.
سرهنگ محمد رضا محمدی دوچرخه را وسیله مناسب و لازم برای عملیات پلیس خواند و گفت: باید مقدمات راه اندازی پلیس دوچرخه سوار مهیا شود و این مهم باید به شهر ها نیز تسری یابد.
وی تاکید کرد: این امر باید در میان مسئولان شهری نیز مورد توجه قرار گیرد و در شرایط جوی مناسب از تردد دوچرخه سواران حمایت کنند تا استفاده از وسیله پاک و ایمنی فرهنگ سازی شود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان و رئیس هیئت دوچرخه سواری نیروی انتطامی استان‌ با اشاره به آسیب پذیری دوچرخه سواران آنان را از سوار شدن بر دوچرخه در شرایط جوی نامناسب برحذر داشت و تاکید کرد: حفظ جان دوچرخه سواران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
رئیس هیئت دوچرخه سواری منطقه آزاد انزلی نیز از چندین رویداد ملی دوچرخه سواری در منطقه آزاد خبر داد و اظهار کرد: این رویداد در سال جدید نیز ادامه خواهد یافت.
مهدی کاظمیان دوچرخه سواری را فقط ورزش ندانست و گفت: تلفیق فرهنگ، ورزش و سلامت شعار مناسبی برای این رشته ورزشی است.

وی ادامه داد: طرح استعداد یابی از محدوده منطقه آزاد انزلی در دست اقدام است ‌و در این راستا ۳ هزار دانش آموز انتخاب شده اند.
رییس هیئت دوجرخه سواری گیلان نیز ضمن قدر دانی از زحمت های مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت گفت: حضور رئیس پلیس راهور گیلان نیز با لباس ورزشی در این مراسم نشان از فرهنگ سازی در ورزش دوچرخه سواری دارد.
سید ایمان دلیل حیرتی بر لزوم اخلاق مداری تاکید کرد وافزود: باید با این ویژگی و عملکردهای مثبت موجبات سربلندی دوچرخه سواران را فراهم کرد و آنان را به جایگاه اصلی خود رساند.

در این آیین مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت به عنوان عضو هئیت مدیره دوچرخه سواری گیلان معارفه شد.
فاطمه قدیمی حرفه به عنوان تنها بانوی عضو این هیئت مدیره اظهار کرد: باید روز به روز شاهد حضور گسترده بانوان در فعالیت های ورزشی همچون دوچرخه سواری باشیم.
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت گفت: بانوان باید در کمپین های توسعه و سلامت محور در استان فعالیت و حضور چشمگیری داشته باشند.
در این مراسم معارفه، توسط فاطمه قدیمی به عنوان تنها بانوی عضو هیئت مدیره دوچرخه سواری گیلان احکام روسای هیئت های دوچرخه سواری شهرستان ها به آنان اهدا شد.
سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه گیلان، روحام قلیچی مدیر مرکز آموزش بازرگانی، مازیار دارایی نماینده سابق گیلان در شورای عالی استان ها، فرهاد نازیار مدیر عامل بیمه پارسیان گیلان، مجید فاتحی معاون فرهنگی سازمان منطقه آزاد انزلی، عابد عباسی معاون بانک رفاه گیلان نیز از دیگر اعضای هیئت مدیره دوچرخه سواری گیلان بودند.
علاوه بر مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، سرهنگ محمدرضا محمدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان به عنوان رییس هیئت دوچرخه سواری نیروی انتظامی، سرهنگ حسین محمدپور رئیس پلیس راه گیلان، هاشم اسماعیلی معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان، مهدی کاظمیان رییس هیئت دوچرخه سواری منطقه آزاد انزلی، سید ایمان دلیل حیرتی رئیس هئیت دوچرخه سواری گیلان و میثاق حسن زاده دبیر هیئت‌دوچرخه سواری گیلان نیز از مسئولان حاضر در این‌مراسم معارفه بودند.

 

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

شعاع مشرق | پایگاه خبری تحلیلی