شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 21 , Monday - ساعت ۰۰:۲۸:۱۲

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 95400
 • دکتر رفیعی، رئیس هیات بسکتبال گیلان بیان کرد:

  حضور ۶ نوجوان گیلانی در اردوی تیم ملی نوجوانان، بزرگترین نشان از شکوفایی بسکتبال گیلان است

  Print Friendly, PDF & Email
    

  ارشیا نوبخت، کیان گل‌محمدی، محمد رضا باقری، محمد ثقفی، کسری محمدی و جواد پور هادی ۶ نماینده گیلان در تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران می باشند.

  دکتر محمد رفیعی گفت: مربیان ارزنده گیلانی و نوجوانان شایسته گیلان بیشترین سهم از اردو را کسب کردند.

  لیست بازیکنان دعوت شده در اردو نوجوانان ۲۰۱۹ در حالی از سوی فدراسیون اعلام شد که گیلان با ۶ نماینده بیشترین سهم را در این اردو ‌دارد، اصفهان و مازندران با تعدد پایگاههای قهرمانی تنها ۳ نماینده خواهند داشت و این رشد قابل توجه نشان از پویایی بسکتبال در گیلان و آنهم در سطح پایه دارد.

  دکتر رفیعی ریاست هیات بسکتبال گیلان: اتفاقات بزرگی در بسکتبال گیلان آغاز شده‌ و‌ همچنان معتقدم در ابتدای راه هستیم و‌ کارهای بسیاری در شرف انجام است.

  دکتر رفیعی افزود: تلاش و پیگیری کمیته آموزش و شخص شهریار کریمی که در اردوهای رده های سنی حضور دارد بخش عمده ای از این موفقیت را رقم زده و در همین راستا مربیانی که ‌برای پرورش این بازیکنان از هیچ ‌کوششی فروگذار نکردند.

  ریاست هیات بسکتبال گفت: این بازیکنان که ۳ نفر از باشگاه آرنا هستند و‌ مستقیما با شهریار کریمی فعالیت می کنند، یک بازیکن از درفک و مربی ایشان آرش بالازاده‌، محمود محجوبی و بازیکن لاهیجانی و مرتضی گلشاهی مربی صومعه‌سرا که یک بازیکن از این شهر عازم است، همه و همه را باید ستود.
  دکتر رفیعی در ادامه افزود: از ابتدای کار برنامه های مدونی را در دستور کار قرار دادیم، برنامه های کوتاه، میان و دراز مدتی که ما را در رسیدن به این شایستگی های یاری رساند.

  دکتر رفیعی خاطر نشان کرد: امیدوارم با همتی که در همکاران در سراسر استان شاهد هستم، روزهای بهتری را در بسکتبال شاهد باشیم و انشاا.. در تمامی رده ها نمایندگانی داشته باشیم و این‌جز با همت تمامی اهالی بسکتبال میسر نخواهد شد.

  دکتر رفیعی در پایان‌ هم از ارشیا نوبخت، کیان گل‌محمدی، محمد رضا باقری، محمد ثقفی، کسری محمدی، جواد پور هادی به عنوان نماینده گان ارزشمن گیلان یاد کرد و‌ گفت: از همت تک تک این عزیزان و خانواده های محترمشان تقدیر و تشکر می کنم و اعلام می نمایم این افتخار مدیون تمرین و ممارست مربیان ساعی و بازیکنان غیرتمند به دست آمده و امیدوارم در این راه مقتدرانه گام بردارند و به همراه کادر فنی پر صلابتی که هدایت تیم را دارند برای عزت و صلابت ایران همیشه سربلند و اهتزاز پرچم پرافتخار ایران از هیچ کوششی فروگذار نکنند./ جارستان

  برچسب ها :
  کانال تلگرام