شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۱۳:۱۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ ارد, ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > سیاسی > فرهنگی
 • کد مطلب : 95857
 • واکنش نماینده مردم لنگرود به نمایش رعب آور در مجتمع تجاری کوروش‌:

  باید با مقصران این نمایش برخورد جدی صورت پذیرد

  Print Friendly, PDF & Email
    

  جامعه هنرمندی در طول تاریخ همواره بین مردم محبوب بوده اند، این اتفاق به شان اصحاب جامعه هنر خدشه ای جدی وارد کرد.

  لاهوتی به اجرای نمایش تبلیغاتی فیلم به وقت شام ساخته حاتمی کیا در مجتمع تجاری کوروش که موجب رعب و وحشت عمومی شده بود واکنش نشان داد.

  نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: «باید با مقصران این نمایش برخورد جدی صورت پذیرد. چنانچه مسئولین و دست اندرکارانی که متولی این نمایش هستند اطلاعی در خصوص برگزاری این مراسم به حضار نداده اند و هماهنگی های لازم را صورت نداده اند، باید در قبال عواقب آن مسوول باشند.»

  مهرداد بائوج لاهوتی، نماینده لنگرود در رابطه با نمایش رعب آور بازیگران فیلم سینمایی به وقت شام در مجتمع تجاری کوروش اذعان داشت: «عرف معمول این کار بدین صورت است که حتی برای فیلم برداری در یک منطقه، با ساکنان در آن جا هماهنگی های لازم را به عمل می آورند، لذا برای برگزاری چنین نمایشی باید از قبل به حضار در خصوص برگزاری این نمایش اطلاع رسانی می شد.»

  لاهوتی گفت: «برای نخستین بار است که با چنین وقایعی روبرو می شوم. چنین رفتارهایی جدا از شان جامعه هنری ما به دور است. جامعه هنرمندی ما در طول تاریخ همواره بین مردم محبوب و مورد پذیرش بوده اند اما این اتفاق به شان اصحاب جامعه هنر خدشه ای جدی وارد کرد.»

  او با بیان اینکه مسوولان مربوطه نتوانسته اند به درستی از پس وظایف خود برآیند گفت: «باید با مقصران این نمایش برخورد جدی صورت پذیرد. چنانچه مسئولین و دست اندرکارانی که متولی این نمایش هستند اطلاعی در خصوص برگزاری این مراسم به حضار نداده اند و هماهنگی های لازم را صورت نداده اند، باید در قبال عواقب آن مسوول باشند.»/ برنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام