شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۴:۵۹:۰۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی > اقتصادی > گردشگری
 • کد مطلب : 95951
 • سید امیر حسین علوی عنوان کرد:

  تعلل در راه‌اندازی تراموا موجب افزایش اعتبارات موردنیاز به دلیل تورم می‌شود

  Print Friendly, PDF & Email
    

  رئیس شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد: راه‌اندازی تراموا به ‌عنوان یکی از نسخه‌های درمان معضل ترافیک و حمل‌ونقل رشت از اولویت بالایی برخوردار است.

  رئیس شورای اسلامی شهر رشت، راه‌اندازی کامل تراموا را یکی از مهم‌ترین پروژه‌های شهرداری رشت در سال ۹۷ دانست.

  به گزارش پایگاه تحلیلی خبری شعاع، سید امیرحسین علوی اظهار داشت: این پروژه باید با انجام اقدامات ویژه و اولویت‌دار راه‌اندازی و حداقل تا سال آینده به اتمام برسد تا شهروندان بتوانند از این وسیله نقلیه پاک استفاده کنند و به حل بخشی از معضلات ترافیک و حمل‌ونقل شهری رشت امیدوار باشند.

  دکتر سید امیر حسین علوی با تأکید بر اینکه راه‌اندازی تراموا به ‌عنوان یکی از نسخه‌های درمان معضل ترافیک و حمل‌ونقل رشت از اولویت بالایی برخوردار است، خاطرنشان ساخت: تعلل در بهره‌برداری از این پروژه موجب افزایش اعتبار مالی موردنیاز به دلیل تورم می‌شود که با توجه به شرایط موجود، تأمین این منابع بسیار دشوار و غیرممکن خواهد بود.

  وی توسعه گردشگری را یکی از ضروریات کاری شهرداری رشت عنوان و تصریح کرد: شهر رشت به عنوان تنها شهر خلاق خوراک در یونسکو و نیز باوجود برخورداری از بسترهای لازم چون جاذبه‌های تاریخی از لحاظ گردشگری عقب ‌مانده است و ضرورت دارد که زیرساخت‌های توسعه گردشگری در این شهر تقویت شود.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام