شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 21 , Monday - ساعت ۰۰:۳۹:۵۰

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > فرهنگی
 • کد مطلب : 95963
 • فرماندار آستارا خبر داد:

  همایش ارج گذاری از خدمات چهره های ماندگار شهرستان آستارا

  Print Friendly, PDF & Email
    

  برنامه آستاراگردی با حضور چهره های فرهنگی و اجتماعی کشور و استان به مناسبت روز اسناد ملی از برنامه های این همایش است.

  یونس رنجکس از همایش ارج گذاری از خدمات چهره های ماندگار فرهنگی و اجتماعی این شهرستان با حضور مشاور رئیس جمهور و رئیس مرکز اسناد و کتابخانه ملی کشور خبر داد.

  یونس_رنجکش گفت: در این برنامه که به مناسبت هفته اسناد ملی و در عصر روز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود، از خدمات فرهنگی و اجتماعی این چهره های نامدار شهرستان آستارا تقدیر می شود.

  وی اظهار داشت: این برنامه بر اساس تفاهم نامه همکاری مرکز اسناد ملی استان گیلان و فرمانداری آستارا در راستای حفظ ارزش ها و هویت های فرهنگی و جمع آوری تاریخ شفاهی این شهرستان مرزی انجام می شود.

  فرماندار آستارا یاد آور شد: براساس این تفاهمنامه با بازسازی و اماده سازی مدرسه قدیمی داریوش در آستارا همزمان با برگزاری همایش نمایشگاه صنایع دستی و اسناد تاریخی آستارا نیز با حضور مسوولان کشوری و چهره های فرهنگی گیلان در روز جمعه افتتاح می شود.

  وی برنامه آستاراگردی با حضور چهره های فرهنگی و اجتماعی کشور و استان گیلان به مناسبت روز اسناد ملی را یکی دیگر از برنامه های این همایش عنوان کرد.

  رنجکش از شهروندان و علاقمندان به فرهنگ و ادب و هنر آستارا برای ارج گذاری به خدمات فرهنگی این چهره های نامی شهرستان برای حضور در این مراسم ها دعوت بعمل آورد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام