شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۵:۱۶:۳۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > سیاسی
 • کد مطلب : 95973
 • ذبیح‌الله نیکفر بیان کرد:

  بدعهدی آمریکایی‌ها انسجام و اتحاد ملت ایران را دوچندان می‌کند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  مسئولان باید از نبوغ و استعدادهای جوانان در راه اعتلای کشور بهره گیرند.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود تمام تنگناهای سیاسی و اقتصادی مردم همچنان پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

  ذبیح‌الله نیکفر اظهار داشت:‌ تاریخ انقلاب اسلامی و تجارب گذشته نشان داد مردم با وجود همه تنگناها و مشکلات اقتصادی و سیاسی برخلاف معدود مسئولانی که صف خود را از ملت جدا کرده‌اند با حفظ اتحاد و انسجام ملی همچنان پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت:‌ از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون امام راحل و سپس رهبر معظم انقلاب رهنمودها و راهنمایی‌های لازم را برای حفظ دستاورد‌های عظیم آن گوشزد کرده‌اند هر چند در این میان ممکن است هر کدام از دولت‌ها به طور دقیق و صددرصدی از آن پیروی نکرده با‌شند.

  نیکفر با بیان اینکه تاریخ اثربخشی رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری را نشان داده است افزود: با نگاهی به حوادث گذشته درمی‌یابیم این پیش‌بینی‌ها و راهنمایی‌های ارزشمند نه‌تنها وضعیت مطلوب سیاست خارجی را برای کشور رقم زده بلکه در رشد و شکوفایی کشور در سایر حوزه‌ها نیز مؤثر بوده است.

  وی با تأکید بر اینکه تبیین سیاست‌های کلی نظام توسط مقام معظم رهبری همواره راهگشا بوده و هست بیان داشت:‌ مسئولان باید ادامه راه را بر اساس دستورات مقام معظم رهبری به پیش ببرند و طبق فرموده امام خمینی (‌ره)‌ باور داشته باشند که آمریکایی‌ها در برابر ملت ایران هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به تأکیدات اخیر مقام معظم رهبری در مورد نوع برخورد با اروپایی‌ها عنوان کرد:‌ به فرموده ایشان اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها در حقیقت دو روی یک سکه‌اند بنابراین اگر قرار است دولت‌های اروپایی بر برجام باقی بمانند دولت باید تضمین‌های لازم را از آنان بگیرد.

  وی به احتمال تبانی اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها و مناسبات پست پرده آنان علیه ایران اشاره کرد و اظهار داشت: ‌بعید نیست در چنین شرایطی سیاست فشار در برابر امتیازگیری توسط این کشورها اجرایی شود یعنی آمریکایی‌ها با خروج و تهدیدات خود زمینه امتیازگیری بیشتر اروپایی‌ها از ایران را فراهم کنند.

  نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس خطاب به دولت و مسئولان ذیربط خاطرنشان کرد:‌ افرادی که از آغاز گفت‌وگوها در تیم مذاکره‌کننده کشورمان حضور داشتند باید مجدداً خاطرات خود را به یاد بیاورند زیرا ‌دستور گرفتن اروپایی‌ها از آمریکا به‌معنای به خطر افتادن منافع ملی و آینده کشورمان است.

  نیکفر به پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و پیاده‌سازی آن در کشور تأکید کرد و افزود:‌ بر همه مسئولان جدیت بیشتر در کار و برنامه‌ها و حمایت از جوانانی که پا به عرصه‌های اقتصادی می‌گذارند امری واجب است و باید برای تأمین معیشت مردم و ایجاد فرصت‌های شغلی قدم‌های مؤثرتری را بردارند.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس جهاد در زمینه تولید اشتغال را از مهم‌ترین ضروریات امروز کشور خواند و بیان داشت:‌ باید سیاست‌ها و برنامه‌ها طبق اهداف اقتصاد مقاومتی به گونه‌ای تدوین و اجرایی شود تا کشور در تأمین مایحتاج خود به‌ویژه در عرصه تولیدات کشاورزی به خودکفایی برسد.

  وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید از نبوغ و استعدادهای جوانان در راه اعتلای کشور بهره گیرند عنوان کرد:‌ در سالی که توسط مقام معظم رهبری مزین به ‌شعار حمایت از کالای ایرانی شده است باید از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی در جهت پیشرفت کشور و حفظ استقلال آن در همه حوزه‌ها استفاده شود./ تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام