شعاع مشرق

امروز : پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 21 , Thursday - ساعت ۱۴:۵۸:۱۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ ارد, ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ورزشی
 • کد مطلب : 96107
 • بیانیه روابط عمومی هیئت بسکتبال گیلان بمناسبت انتصاب بجا و شایسته دکتر محمد رفیعی بعنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت

  Print Friendly, PDF & Email
    

  حضور دکتر رفیعی نوید بخش روزهایی به مراتب بهتر برای سپیدرود خواهند بود.

  روابط عمومی هیئت بسکتبال گیلان انتصاب دکتر محمد رفیعی بعنوان مدیرعاملی سپیدرود رشت را تبریک گفت. 

  سرکار خانم بخشی

  سرپرست محترم اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان

  جناب آقای الماسخاله
  ریاست محترم هیئت فوتبال استان گیلان

  جناب آقای دکتر تن زاده
  مالک محترم باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود

  جامعه فرهیخته و پیشروی بسکتبال گیلان بر خود میبالد که در طی یکسال گذشته قدردان زحمات بیشائبه دکتر محمد رفیعی در توسعه پایدار ورزش دانشگاهی بسکتبال در استان سرسبز گیلان بوده است.
  بی تردید اینهمه پویایی و توانمندی بدون درایت و تدبیر شخص دکتر رفیعی در مدیریت صحیح منابع ورزش بسکتبال (اعم از منابع انسانی و سخت افزاری و نرم افزاری) امکانپذیر نمیبود.

  خبر انتصاب بجا و شایسته دکتر رفیعی بعنوان مدیرعامل سومین تیم پرطرفدار فوتبال کشور که پیشینه ای به درازای هویت فوتبال گیلان داشته و صاحب قلوب پاک و بی آلایش زنان و مردان دیار میرزا است خبری خوش برای اهالی ورزش گیلان خواهد بود. این مسئله را اهالی بسکتبال گیلان به خوبی درک کرده اند و این نوید را به طرفداران با غیرت سپیدرود می‌دهند که حضور دکتر رفیعی نوید بخش روزهایی به مراتب بهتر برای سپیدرود خواهند بود.

  حُسن انتخاب شما و هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود را تبریک عرض نموده و اطمینان داریم همانطور که در طی یکسال گذشته حضور دکتر رفیعی بعنوان سکاندار بسکتبال گیلان، سهمی عمیق در بهبود و ارتقای جایگاه ورزش بسکتبال گیلان در کشور داشته است، باشگاه سپیدرود نیز بتواند با حفظ همدلی و همگرائی هواداران واقعی و مسئولین دلسوز و در راستای اعتلای نام سپیدرود عزیز در سایه مدیریت دکتر رفیعی گام های محکمتری را بردارد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام