شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۸:۴۸:۴۳

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ ارد, ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > فرهنگی > گردشگری
 • کد مطلب : 96348
 • نماینده مردم لنگرود عنوان کرد:

  آخرین وضعیت طرح تشکیل «وزارت میراث فرهنگی و گردشگری»

  Print Friendly, PDF & Email
    

  حل این طرح در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد تا بعد از انجام بررسی های مجدد برای بررسی در صحن علنی آماده شود.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به تشریح آخرین وضعیت طرح تشکیل «وزارت میراث فرهنگی و گردشگری» پرداخت.

  «مهرداد بائوج لاهوتی»، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین وضعیت طرح تبدیل سازمان «میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» به «وزارت‌خانه» گفت: همانطور که اطلاع دارید برداشت دکتر لاریجانی این بود که این طرح خلاف قانون برنامه است و تصویب آن نیاز به رای دو سوم دارد که در همان زمان نمایندگان اعتراض کردند که کلیات نیاز به رای دو سوم ندارد و می توان جزئیات را با این رای اصلاح کرد.

  وی با بیان اینکه با اصرار نمایندگان، رئیس مجلس عنوان کرد که این طرح را در هیات رئیسه مورد بحث قرار خواهند داد که این اتفاق افتاد و هیات رئیسه، نظر نماینگان را پذیرفت، افزود: دکتر پزشکیان نیز در جلسه علنی اعلام کرد که کلیات در هیات رئیسه به تصویب رسیده و قرار شد جزئیات برای ویرایش در کمیسیون مشترک مورد بررسی قرار گیرد.

  عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حل این طرح در دستور کار کمیسیون قرار می گیرد تا بعد از انجام بررسی های مجدد برای بررسی در صحن علنی آماده شود./برنا

  برچسب ها :
  کانال تلگرام