شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۴۶:۴۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ ارد, ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > رسانه > سیاسی
 • کد مطلب : 96501
 • مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان تشریح کرد:

  بسیج رسانه از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای گیلان استفاده می‌کند

  Print Friendly, PDF & Email
    

  تمام تلاش بسیج رسانه استان گیلان ایجاد ارتباط مؤثرتر با رسانه‌های استان در راستای تعالی فرهنگ و سواد رسانه‌ای است.

  محسن جعفری گفت: چهار چوب‌ها و خطوط قرمز در این مجموعه کاملاً شفاف و مشخص است.

  محسن جعفری در نشست مجمع عالی بسیج رسانه سپاه قدس گیلان در رشت اظهار داشت:‌ بسیج رسانه استان گیلان بر مبنای چهارچوب‌های تعیین شده و خطوط قرمز خود از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای استان استفاده می‌کند.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه تحولات خوبی در حوزه رسانه استان ایجاد شده است بیان داشت:‌ در مدت چهار سال و نیمی که از عمر تشکیل این مجموعه در کشور می‌گذرد اتفاقات بسیار مثبت و راهگشایی در بحث هم‌افزایی رسانه‌های گیلان رخ داده است.

  جعفری حضور رسانه‌های گیلان و ارتباط آنان با مجموعه بسیج رسانه را منشاء توفیقات بسیاری خواند و بیان داشت:‌ تمام تلاش و کوشش بسیج رسانه استان گیلان ایجاد ارتباط مؤثرتر با رسانه‌های استان در راستای تعالی فرهنگ و سواد رسانه‌ای است.

  وی به بهره گیری از تمام توان و ظرفیت‌های رسانه‌های اثرگذار و فعال گیلان تأکید کرد و ابراز داشت:‌ چهارچوب‌ها و خطوط قرمز بسیج رسانه استان گیلان امنیت ملی،‌ ولایت فقیه و مبانی انقلاب اسلامی است و خارج از این مرزها آماده استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود استان است.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان ضمن بیان این مطلب که در گیلان رسانه‌‌ای با تفکرات سوء علیه نظام وجود ندارد افزود:‌ بسیج رسانه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جذب حداکثری و دفع حداقلی از سلائق مختلف رسانه‌ای استقبال می‌کند.

  جعفری تلاش جهت ایجاد روحیه وفاق و همدلی را از اهداف کلیدی بسیج رسانه گیلان خواند و تصریح کرد:‌ اگر تمام امور مربوط به حوزه رسانه بر اساس تجمیع نظرات و استفاده از آرای مختلف در پیش گرفته شوند قاعدتاً نتیجه‌ نهایی نیز عاید جامعه رسانه‌ای استان گیلان می‌شود.

  وی برگزاری دوره‌های آموزشی را از جمله برنامه‌های مستمر سازمان بسیج رسانه گیلان عنوان کرد و ابراز داشت:‌ طرح‌ ضیافت اندیشه که دو سال پیاپی این سازمان در رقابت با ۳۱ استان کشور موفق به کسب رتبه برتر در آن شده است از جمله این برنامه‌ها است.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان به موفقیت این سازمان در جشنواره اشراف اشاره کرد و افزود:‌ بسیج رسانه استان گیلان با وجود امکانات کم اما با عزمی راسخ در این جشنواره شرکت کرد و از سوی ستاد کل نیروهای مسلح به‌عنوان سازمان برتر معرفی شد.

  جعفری برخی تغییرات در شورای قشر سازمان بسیج رسانه استان گیلان را برشمرد و بیان داشت:‌ امسال اتاق فکر این مجموعه تحت عنوان هیئت اندیشه‌ورزان تغییر نام پیدا کرد که اعضاء هیئت مدیره آن در انتخابات برگزار شده اخیر انتخاب و معرفی شدند.

  وی شورای قشر بسیج استان گیلان را یک مجموعه کلان در استان ارزیابی کرد و اظهار داشت:‌ این مجموعه امروز تحت عنوان مجمع عالی بسیج رسانه استان گیلان تغییر نام پیدا کرد و رئیس،‌ نایب رئیس و دیگر اعضای آن با برگزاری انتخابات برگزیده خواهند شد.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان به برخی از وظایف مجمع عالی بسیج رسانه گیلان اشاره کرد و اظهار داشت:‌ تولید فکر و ایده و سازو کارهای مناسب برای تحول و استحکام درونی بسیج رسانه و سایر رسانه‌های گیلان از جمله هدف‌های مهم این مجمع است.

  جعفری تهیه راهکارهای اعتلای بسیج رسانه استان و اثربخشی بیرونی آن را از دیگر اهداف مجمع عالی بسیج رسانه اعلام کرد و افزود:‌ ایجاد هم‌افزایی اقشار بسیج و رسانه استان گیلان و جلوگیری از نفوذ دشمن در حوزه رسانه از سیاست‌های اصلی مجمع عالی بسیج رسانه گیلان است.

  وی تعداد کل کانون‌های بسیج رسانه گیلان را برشمرد و تصریح کرد:‌ در حال حاضر گیلان دارای ۱۸ کانون فعال بسیج رسانه است که تشکیل ۱۰ دفتر دیگر در این حوزه از جمله اهداف و برنامه‌های ویژه سازمان بسیج رسانه استان گیلان محسوب می‌شود.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان به بی‌آبرویی مجدد آمریکا و سردمداران آن نیز اشاره کرد و اظهار داشت:‌ این کشور مستبد می‌خواهد با پیشبرد سیاست‌های مداخله جویانه خود برای سرنوشت تمام ملت‌ها و کشورهای دنیا تصمیم‌گیری کند.

  جعفری سیاست‌های آمریکا علیه ملت ایران را سیاست‌هایی از پیش شکست خورده خواند و عنوان کرد:‌ شکست‌های آمریکایی‌ها در مقابل نظام اسلامی چیز جدیدی نیست اما گاهی اتفاقاتی در داخل کشور رخ می‌دهد که آنان را به طرح‌ریزی و موفقیت در توطئه‌هایشان امیدوار می‌کند.

  وی نقش آمریکایی‌ها در جهان امروز را به تعبیر امام راحل همانند گرگ‌های درنده دانست و بیان داشت:‌ سیاست دست‌های چدنی زیر دست‌های مخملی از جمله راهکارهایی است که آنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون جهت کسب منافع خود از آن بهره برده‌اند.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان به مذاکرات هسته‌ای و توافقنامه برجام اشاره کرد و اظهار داشت:‌ مقام معظم رهبری از همان ابتدای شروع این مذاکرات و گفتگوهای چندجانبه بین ایران و ۱+۵ همواره در سخنانشان نسبت عدم خوشبینی‌شان به نتایج آن را به اطلاع عموم رساندند.

  جعفری با تأکید بر اینکه با انجام مذاکرات هسته‌ای فرصت‌های بسیاری از جمهوری اسلامی گرفته شد عنوان کرد:‌ امروز که چهره آمریکایی‌ها بار دیگر نه‌تنها برای دلسوزان نظام بلکه برای عامه مردم جامعه آشکار شد باید اطاعات از دستورهای مقام معظم رهبری را سرلوحه امور قرار دهیم.

  وی تفکر از پیش بازنده بودن را بسیار مخرب خواند و خاطرنشان کرد:‌ نیاز به همدلی و همزبانی و اتحاد از نیازها و واجبات کشور در چنین شرایط کنونی است تا با اتخاذ بهترین راهکارها و برنامه‌ها علاوه بر پیشبرد اهداف نظام موجبات یأس و ناامیدی دشمنان فراهم شود.

  مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان ایران را بازیگر مهم منطقه و جهان اعلام کرد و اظهار داشت:‌ نقش و اثرگذاری ویژه جمهوری اسلامی ایران به‌ گونه‌ای است که خود غربی‌ها برای حل مشکلات منطقه‌ای همواره دست‌های کمک خود را به سمت ایران اسلامی دراز می‌کنند./ تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام