شعاع مشرق

امروز : دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ مصادف است با 2019 , January 21 , Monday - ساعت ۰۰:۲۵:۳۶

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها

 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ ارد, ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۳
 • شما اینجا هستید : اجتماعی > اخبار اصلی
 • کد مطلب : 96509
 • معاون دادستان مرکز استان گیلان هشدار داد:

  برخورد شدید دستگاه قضایی گیلان در ماه رمضان با افراد سودجو

  Print Friendly, PDF & Email
    

  تمام دستگا‌ه‌های حاکمیتی در راستای تامین اقلام مورد نیاز مردم و همچنین تضمین سلامت آن‌ها در ماه رمضان باید با هم همکاری کنند.

  علی اصغر حیدرنژاد گفت: دستگاه قضایی در حوزه بهداشت و تامین ارزاق مردم در ماه رمضان با هیچ کس شوخی ندارد.

  علی‌اصغر حیدرنژاد امشب در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان رشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: مسائل ماه مبارک رمضان باید با جدیت پیگیری شود.

  معاون دادستان مرکز استان گیلان با اشاره به اقدامات دولت آمریکا و خروج این کشور از برجام عنوان داشت: این اقدام ترامپ بر بازار تاثیر گذاشته و لازم است با حساسیت و هوشیاری بیشتری بازار را رصد کرد.

  حیدرنژاد با تاکید بر اینکه تامین ارزاق عمومی مردم در ماه رمضان شوخی‌بردار نیست خاطرنشان کرد: در بسیاری از کشورها رأفت صاحبان واحدهای صنفی در ماه رمضان بیشتر می‌شود اما در کشور ما فضا برای سودجویی ایجاد می‌شود.

  وی با اعلام اینکه مسئولان شهرستان رشت باید شرایط بازار را به‌صورت تمام وقت پایش کنند اظهار داشت: دستگاه قضایی در حوزه بهداشت و تامین ارزاق مردم در ماه رمضان با هیچ کس شوخی ندارد.

  معاون دادستان مرکز استان گیلان با اعلام اینکه دستگاه قضایی استان به صورت شبانه‌روزی آمادگی همکاری با دستگاه‌های اجرایی و نظارتی را دارد افزود: در صورت لزوم مسئولان دستگاه قضایی استان در گشت‌های میدانی حضور پیدا می‌کنند.

  حیدرنژاد با بیان اینکه دستگاه قضایی گیلان در ماه رمضان به‌شدت با سودجویان برخورد می‌کند خاطرنشان کرد: تمام دستگا‌ه‌های حاکمیتی در راستای تامین اقلام مورد نیاز مردم و همچنین تضمین سلامت آن‌ها در ماه رمضان باید با هم همکاری کنند./ تسنیم

  برچسب ها :
  کانال تلگرام