شعاع مشرق

امروز : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ مصادف است با 2019 , March 23 , Saturday - ساعت ۱۹:۰۹:۱۷

سرتیتر خبرها :

طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
پیوندها
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ ارد, ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۰
 • شما اینجا هستید : اخبار اصلی > ویژه
 • کد مطلب : 96510
 • در دیدار سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با امام‌جمعه رشت مطرح شد؛

  پیشرفت و اعتلای کشور مشروط به گسستن ایران از قدرت‌های پوشالی دنیا

  Print Friendly, PDF & Email
    

  در دیدار سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با امام‌جمعه رشت گسستن ایران از دولت‌های پوشالی و لزوم اتحاد ملی در مواجه با تهدیدات خارجی مورد تأکید قرار گرفت.

  در دیدار سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با امام‌جمعه رشت گسستن ایران از دولت‌های پوشالی و لزوم اتحاد ملی در مواجه با تهدیدات خارجی مورد تأکید قرار گرفت.

  صبح روز یکشنبه سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت دیدار کرد.

  حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی در این دیدار با بیان اینکه آشنایی کامل به مجلس دارم اظهار کرد: تمامی مواضع مجلس شورای اسلامی را رصد می‌کنم و استنباط من این است که برخی سؤالات و اظهار نظراتی که در مجلس می‌شود دارای اشکال است.

  وی با بیان اینکه تمام نمایندگان و رزومه کاری آن‌ها را رصد می‌کنم افزود: مجلس عصاره ملت است و باید از سوی همگان ازجمله مردم و نخبگان رصد شود.

  نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه نمایندگان مجلس دو نقش اساسی در مجلس دارند خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس نقش تقنینی و ارائه طرح‌ها و نظارت بر طرح‌های مصوب را دارند و باید بیشترین توجه آن‌ها بر نظارت باشد.

  امام‌جمعه رشت با اشاره به نقش ملی نمایندگان افزود: نمایندگان مجلس نباید در اظهار و نظرها منطقه‌ای عمل کنند.

  فلاحتی با بیان اینکه مشغول شدن به عزل و نصب یکی از اشکالات مجلس است اظهار کرد: برخی از استیضاح‌ها به خاطر ناتوانی برخی نمایندگان در اصل و نصب‌های محلی است.

  وی با بیان اینکه عوض کردن جایگاه‌ها و عزل نصب‌ها مردم را گرفتار کرده تصریح کرد: بنده هیچ‌گاه در عزل و نصب‌ها دخالت نمی‌کنم اما همیشه به همه مشاوره می‌دهم.

  امام‌جمعه رشت با اشاره به نابسامانی‌ها در کشور گفت: نمایندگان باید با نظارت مستمر همه امورات در کشور را ساماندهی کنند.

  نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به پراکنده‌کاری در گیلان اظهار کرد: برخی اوقات وقتی دعوا دو نماینده از گیلان را در مجلس را می‌بینم تأسف می‌خورم.

  فلاحتی با تأکید بر اینکه حیثیت و شخصیت افراد در اسلام ملاک است بیان کرد: من به‌عنوان نماینده رهبری در استان آمادگی کامل وکلا به‌عنوان نمایندگان مردم در مجلس برای حل مشکلات و موانع هستم.

  وی با اشاره به واردات قاچاق کالا در کشور افزود: رانت و باند در کشور همه تولیدکنندگان را ورشکسته کرده و نیاز است نمایندگان بیشتر نظارت کنند.

  امام‌جمعه رشت با بیان اینکه تمام صفحات برجام را سیاه می‌بینم خاطرنشان کرد: برخی‌ها گسستن ما به دنیا را رشد می‌دانستید درحالی‌که رهایی از قدرت‌های پوشالی موجب رشد و اعتلای کشور است.

  سید حسین نقوی حسینی نیز در این دیدار با تأکید بر اتحاد و یکپارچگی در کشور اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی باید اتحاد بود و یقیناً در این برهه از زمان پیروز خواهیم شد.

  وی رهبری را حبل‌المتین نظام دانست و گفت: موانع ایجادشده فعلی از سوی امریکا قابل‌عبور است و ما از مانع‌های بزرگ‌تر نیز عبور کرده‌ایم.

  سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تأکید بر مطالبه گری افزود: نمایندگان مردم در مجلس تمام تلاششان ایفای حقوق شأن هست و هیچ‌گاه از آن کوتاه نخواهند آمد.

  برچسب ها :
  کانال تلگرام