مریم بخشی سرپرست اداره ورزش و جوانان گیلان در مراسم افتتاحیه خانه جوان استان گیلان که با حضور معاون امور ساماندهی جوانان در یادگار امام رشت برگزار شد گفت: خیرمقدم عرض می کنم خدمت تمامی دست اندرکاران امور جوانان و مراسمی که متعلق به خود فعالان این عرصه است.

وی افزود: امیدوارم که با افتتاح خانه جوان شاهد برنامه های خوبی در حوزه ی جوانان باشیم که بتواند کمک کند به حوزه ی مناسبت ها و فعالیت های این قشر از جامعه و جوانان و خانواده ها از مشاوره ها و کارگاههای آموزشی و مزایای آنان بهره مند شوند.

بخشی گفت: از سیاست های دولت تدبیر و امید رسیدگی به امور جوانان در صدر برنامه هاست و ما به عنوان متولیان این امر سعی می کنیم آنچه در توانمان است را انجام دهیم تا بتوانیم به مطالبات برحق جوانان جامعه عمل بپوشانیم و ذره ی کوچکی از خواسته های جوانان که در ذهن و تفکر آنان است را انجام دهیم.

وی ادامه داد: طی برنامه هایی که معاونت جوانان برنامه ریزی کرده بود در قدم اول برنامه ی ما بر طبق سیاست های معاونت جوانان وزارت ورزش، بر روی توانمند سازی جوانان بود و امسال هم بر طبق برنامه ریزی ها در سطح کشور برای اولین در خصوص اشتغال و سرمایه گذاری جوانان نیز از اداره کل جوانان ورود می کنیم.

مریم بخشی سرپرست اداره کل ورزش وجوانان گیلان نیز گفت؛ به عنوان یکی از بال های معاونت جوانان وزارت در استانها تلاش داریم تمامی سیاست های جوانان را جامع عمل می پوشانیم.

وی افزود؛ میزبان اولین جشنواره انتخاب کار آفرینان جوان کشور هستیم که با شناسایی  وحمایت از آنها می توانیم در جهت تحقق حمایت از کالای ایرانی و اشتغالزایی جوانان گام های بلندی برداشته شود.

برنا